Michał Szpak prezentuje dwie okładki i tracklisty nowej płyty. Premiera 7 września!

Znamy szczegóły długo wyczekiwanego nowego materiału od Michała Szpaka. Album zatytułowany „Dreamer” ukaże się już 7 września i to aż w dwóch wersjach.

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest utwór „Don’t Poison Your Heart”, który swoją premierę miał pod koniec listopada zeszłego roku. W krótkim czasie utwór stał się wielkim hitem, m.in. przez prawie 2 miesiące goszcząc często na pierwszym miejscu Listy Przebojów Radia Zet, czy też zdobywając tytuł Przeboju Roku 2017 portalu Interia. Drugi singiel promujący album  to „King Of The Season” – tekst piosenki opowiada o próżnych, chciwych ludziach, którzy, kiedy mija ich „pięć minut”, okazuje się że są samotni i przegrani. Następny singiel to tytułowy utwór albumu „Dreamer (Thanks To You My Friends)”.

Nowy album Michała Szpaka jest zróżnicowany – od mocnych rockowych brzmień po nastrojowe ballady. Album brzmi świeżo i nowocześnie, jednocześnie nawiązuje do dobrych tradycji muzycznych a to stanowi dodatkowy walor. Sam artysta obdarzony mocnym rockowym głosem, momentami  zaskakuje wręcz subtelną interpretacją wokalną jak choćby w utworze „Let Me Dream”. „Dreamer” to album bardzo dojrzały muzycznie, okraszony „żywym” graniem. Mimo iż poszczególne piosenki zahaczają o różne gatunki stylistyczne, płyta jest spójna i stanowi dojrzałą muzycznie całość.

Poprzedni album Michała Szpaka spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem, uzyskał statut Platynowej Płyty a utwór „Color Of Your Life” stał się diamentowym singlem. Twórcy i producenci, którzy stoją za sukcesem  albumu „Byle Być Sobą” – Sławomir Sokołowski i Aldona Dąbrowska – tworzyli i wyprodukowali również najnowszy album „Dreamer”, w nagraniu płyty wzięło  udział łącznie 19 muzyków.

Tracklista:

1. Dreamer (Thanks To You My Friends)
2. King of the Season
3. Blue Moon
4. Don’t Poison Your Heart
5. Rainbow
6. Sweet Cherry
7. Let Me Dream
8. Stronger
9. Way to t he Stars
10. Dreamer (Thanks To You My Friends) (Special Version)
11. Blue Moon (House Version)
12. Together (Instrumental Version)

 

Płyta ukaże się również w wersji specjalnej z zupełnie nową okładką i zmienioną oprawą graficzną oraz dodatkowymi utworami w wersji live!

 

Tracklista:

1. Don’t Poison Your Heart
2. King of the Season
3. Dreamer (Thanks To You My Friends)
4. Rainbow
5. Sweet Cherry
6. Let Me Dream
7. Stronger
8. Way to the Stars
9. Blue Moon
10. Ostatni zakręt (Concert Version)
11. Real Hero (Concert Version)
12. Byle być sobą (Concert Version)
13. Color of Your Life (Concert Version)
14. Upaść ale wstać (Concert Version)
15. Rosanna (Concert Version)
16. Together (Instrumental Version)

/mat. prasowe/

Trasa promocyjna „Dreamer Tour” rozpocznie się 13 października koncertem w Bydgoszczy.

Edyta Gwóźdź

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.