Festiwal JIMEK + Nowe wydarzenie na muzycznej mapie Polski / Pierwszy line-up!

Dwa dni wielkich muzycznych emocji pod hasłem JIMEK+. Pierwsza edycja festiwalu sygnowanego pseudonimem artystycznym jednego z najbardziej utalentownych muzyków młodego pokolenia – Radzimira Dębskigo – odbędzie się w dniach 5-6 października w Arenie Gliwice. Bilety już w sprzedaży!

Jimek, jeden z najwybitniejszych przedstawicieli muzyki młodego pokolenia, headliner i szef muzyczny festiwalu. Przedstawiamy pierwszą część line-upu, artystów zagranicznych, których Jimek zaprosił do udziału: zjawiskowy, międzynarodowy zespół Bokanté, kolektyw założony przez Michaela League, założyciela Snarky Puppy. The KutiMangoes, jeden z najlepszych afro-jazzowych zespołów powstały w Danii! Muzycy z Bolonii prezentujący latino-funkową mieszankę – Rumba de Bodas. Znakomity senegalski gitarzysta basowy i wokalista Alune Wade. Festiwal już w październiku w Gliwicach! 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757