Michał Szpak publikuje autorski singiel i ogłasza daty trasy koncertowej

Jest to pierwszy utwór, który odważyłem się napisać – tymi słowami Michał Szpak anonsuje nowy singiel „Hiob”, do którego sam stworzył muzykę i słowa. Prawdopodobnie można będzie usłyszeć go na żywo już w tym miesiącu, bo artysta 16 lipca inauguruje nową trasę koncertową.

– To będzie coś zupełnie innego, stanowiącego preludium do rozpoczęcia mojej drogi, do takiego mojego „nowego debiutu”, który – mam nadzieję – przyniesie wszystkim wiele radości

– opowiada Michał Szpak o swoim nowym, kameralnym utworze, w warstwie tekstowej będącym jego własną historią. Artysta sam akompaniuje sobie na fortepianie, a za produkcję singla odpowiada Marek Dziedzic.

Singiel dostępny jest także na platformach streamingowych: http://www.soundline.biz/MichalSzpakHiob/

 

Fot. Instagram Michała Szpaka

Trasa koncertowa

Michał Szpak równocześnie przygotowuje się do swojej nowej odsłony w koncertach na żywo.

– Ze strachu przed wolnością wynika wszystko co niszczy serca i umysły… od premiery „Hioba” jestem wolny jak nigdy, z czym oswajam się na nowo… manifestację tego rozpoczynam 16 lipca na nowej trasie koncertowej. 

– czytamy dość enigmatyczne słowa na Instagramie muzyka.

Nieco więcej zdradza oficjalny opis trasy koncertowej „Freedom”, opatrzonej dodatkowo hasztagiem #WolnośćFobia: Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością. Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.
Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.
To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.

Lista miast:

16.07 Kołobrzeg
Amfiteatr w Kołobrzegu

24.07 Poznań
SkwerPlay

31.07 Warszawa
Amfiteatr w Parku Sowińskiego

15.08 Sopot
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku

31.08 Szczecin godz. 17.30 i 20.30
Filharmonia w Szczecinie – sala symfoniczna

10.09 Bielsko-Biała godz. 17 i 20.30
Bielskie Centrum Kultury

11.09 Cieszyn godz. 17 i 20.30
Teatr im. A. Mickiewicza

18.10 Wrocław godz. 18 i 20.20
Teatr Muzyczny Capitol

Bilety: https://biletyna.pl/koncert/Michal-Szpak/FREEDOM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.