Mike Posner idzie dalej z utworem „Slow It Down”

Mike Posner od kilku miesięcy pieszo przemierza USA. Po przymusowej przerwie spowodowanej ugryzieniem grzechotnika ponad miesiąc temu, artysta wraca na szlak i udostępnia nowy utwór „Slow It Down”.

Mike Posner przekroczył granicę stanów Kolorado i Arizona. „Slow It Down” to kawałek na uczczenie jego triumfalnego powrotu do projektu Walk Across America po przymusowej przerwie spowodowanej bliskim spotkaniem z grzechotnikiem. – Myślałem, że to ugryzienie nie będzie poważne, a wylądowałem w szpitalu. Pięć dni, w tym trzy na ostrym dyżurze. Ale już czas, by wrócić do projektu. Nic mnie nie zatrzyma! – zapowiada Posner.

Wcześniej artysta, będąc na szlaku, udostępnił utwory „Look What I’ve Become” ft. Ty Dolla $ign oraz „Prince Akeem” ft. Wiz Khalifa.

Mike Posner zyskał rozgłos w 2010 za sprawą podwójnie platynowego singla „Cooler Than Me” oraz platynowych „Please Don’t Go” i „Bow Chicka Wow Wow”. Koncertował m.in. z Justinem Bieberem i pisał hity dla największych gwiazd. To on jest autorem m.in. takich kawałków jak „Sugar” Maroon 5, „Boyfriend” Justina BIebera” czy „Beneath Your Beautiful” Labrinth ft. Emeli Sandé. W 2016 ukazał się jego drugi album „At Night, Alone” z wielkim hitem (czterokrotna platyna w USA) „I Took A Pill in Ibiza”. Do tej pory kawałek zgromadził ponad 3 miliardy streamów, trafił na listę 10 najczęściej streamowanych kawałków w Spotify oraz zapewnił Posnerowi nominację do Grammy (2017) w kategorii Piosenka roku.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757