Muzyczne rozpoczęcie października

Za oknem już powoli chłodno i kolorowo od rumieniących się drzew a mimo to czeka nas sporo rozgrzewających koncertów w październiku.


SUM 41

Gość specjalny: Simple Plan

Support: Cassyette

 

“Does This Look All Killer No Filler” Tour

 

03.10.2022 – Warszawa, EXPO XXI

Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów ‘All Killer No Filler’ i ‘Does This Look Infected?’. Trasa zaczęła się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. Koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października.

 

Wokalista Deryck Whibley dzieli się swoimi przemyśleniami: “Świetnie bawiliśmy się koncertując z Simple Plan podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy doczekać się wspólnych koncertów w Europie. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować jubileusz jednych z naszych ulubionych albumów. Podczas trasy „Does This Look All Killer No Filler” nie zabraknie innych naszych hitów!”

 

W ostatnim wywiadzie dla Rolling Stone, zespół podzielił się pierwszymi informacjami na temat ich nadchodzącego ósmego albumu studyjnego. Wokalista Deryck Whibley ujawnił, że podwójny album „Heaven and Hell” zapowiada się na najbardziej obiecujący w karierze zespołu; jedna część albumu – „Heaven” – powraca do pop-punkowych korzeni Sum 41, a druga – „Hell” – ma być wyłącznie metalowa.

Sum 41 ostatnio wyruszyli w trasę Blame Canada Tour wraz z co-headlinerem – Simple Plan. Ta podróż rozpoczęła pierwsze wspólne koncertowanie zespołów, które zagrają kolejno „All Killer No Filler” (Sum 41) i „No Pads, No Helmets… Just Balls” (Simple Plan).


ARCADE FIRE

THE „WE” TOUR

 

01.10.2022 – WARSZAWA, COS Torwar

Po entuzjastycznym przyjęciu singli „The Lightning I, II” i „Unconditional I (Lookout Kid)”, album WE wydany 6 maja 2022 roku przez Columbia Records został okrzyknięty przez The New Yorker doskonałym szóstym albumem.

 

Premiera WE zbiega się z ogłoszeniem jesiennej światowej trasy Arcade Fire. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella’s Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa koncertowa WE, określona jako Arcade Fire „must-see live act” (Variety), wraca w pełnej produkcji na światowe sceny. Trasa rozpoczęła się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.