NAJNOWSZY ALBUM „BLOOD MOON” RY X-a – Z PREMIERĄ FIZYCZNYCH FORMATÓW

Minęły dwa miesiące od digitalnej premiery trzeciego studyjnego albumu RY X-a „Blood Moon”. Wielowymiarowy materiał to trzynaście utworów, w których artysta kontempluje nad relacjami, których doświadczał przez lata. Obserwuje i zadaje pytania dotyczące integralnego aspektu ludzkiej kondycji… Albumowi towarzyszyła premiera singla „A Thousand Knives”.

 

W zeszłym tygodniu polska publiczność miała okazję usłyszeć najnowszy materiał artysty na żywo na festiwalu Salt Wave w Jastarni. A już dziś – premierę mają fizyczne nośniki albumu. Dostępne – tutaj.

Jak mówi RY X: – „A Thousand Knives” była jedną z pierwszych piosenek, które napisałem i skończyłem na album. Poczułem z nim natychmiastowe pokrewieństwo, więź, która wciąż ze mną pozostaje. Przybrała kształt odkrywczego miłosnego lamentu, prawie w formie przeczucia nad miłością, która nie miała prawa się ziścić. Kiedy pracowałem nad tą piosenką, wiedziałem że chcę aby wyrażała zarówno surowość, jak i piękno, jakie czuło moje serce w tej sytuacji.

RY X po wydaniu „Blood Moon” rozpoczął obszerną trasę koncertową po całym świecie. Od lipca koncertuje po Europie, a we wrześniu wyruszy w tour po Ameryce Północnej. Artysta odwiedził również Polskę! RY X zagrał ostatnio dla polskiej publiczności, pierwszego dnia festiwalu Salt Wave w Jastarni.

Więcej o RY X-ie:
Website Twitter Instagram Facebook YouTube

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.