Natalia Krakowiak prezentuje debiutancki singiel

Natalia Krakowiak, solistka prestiżowego Teatru Muzycznego Roma, znana szerszej publiczności z występów w The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo prezentuje swój pierwszy singiel!

Utwór „Inaczej” powstał we współpracy artystki z czołowym teamem producenckim w Polsce – Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim, we wsparciu Jeremiego Sikorskiego.

„Inaczej” to poruszająca ballada, opowiadająca o sile kobiecej intuicji, odwadze do podejmowania nawet najtrudniejszych decyzji i bezkompromisowej walki o SIEBIE.

Długo zastanawiałam się, jaki powinien być mój pierwszy singiel. Mimo że debiut sceniczny mam już dawno za sobą, podjęcie decyzji dotyczącej pierwszego muzycznego dziecka, wiązało się ze sporą ilością stresu i wątpliwości. Po tylu latach na scenie teatralnej i występach w różnych rolach, odkrywanie nowych warstw mnie samej jako Artystki okazało się zaskakującą podróżą w głąb siebie”.

 

Tak o przekazie zawartym w warstwie tekstowej singla mówi Patryk Kumór:

„Tekst utworu opowiada o sytuacji, w której w naszym życiu przychodzą momenty, które warto zostawić za sobą, by otworzyć nowy etap w życiu. Akceptacja tego, co nie jest zależne od nas jest trudna, ale bywa jedynym lekarstwem”.

Obserwuj Natalię Krakowiak:
Facebook Instagram Spotify YouTube

1 Komentarz
  1. […] jest znany ze swojego perfekcjonizmu i dbania o każdy szczegół w tworzeniu nowych utworów. Ten singiel powstawał jednak inaczej, niż zwykle. Jak mówi Filip: Ulica kamienna jest uczuciem, smutkiem, […]

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.