Niall Horan z orkiestrą

W kwietniu 2018 Niall Horan wraz z zespołem zrobili sobie krótką przerwę w światowym tournee, by pojechać do Dublina i nagrać utwory z debiutanckiego albumu „Flicker” z towarzyszeniem 45-osobowej RTÉ Concert Orchestra. Wydarzenie zarejestrowano na potrzeby wydawnictwa „Flicker featuring The RTÉ Concert Orchestra”. Płyta dostępna od 1 lutego!

„Flicker” to album, który powstał z głębi serca. A moje serce należy do Irlandii. Możliwość nagrania moich utworów z 45-osobową orkiestrą było dla mnie spełnieniem marzeń. Zrobić to w ojczyźnie, z RTÉ Concert Orchestra, jedną z najlepszych orkiestr w Europie, dodała całemu przedsięwzięciu wyjątkowości

Niall Horan

Na wydawnictwo trafiło 9 utworów, które pierwotnie ukazały się na multi-platynowym albumie „Flicker”, w tym m.in. „This Town”, „Too Much To Ask”, jak również niewydany wcześniej kawałek „So Long”. Niall Horan tłumaczy: – Nagrywając album nigdy nie udało osiągnąć mi się satysfakcjonującej produkcji przy „So Long”. Spędziłem długie godziny na próbach z tym kawałkiem. Pewnego razu spontanicznie dołączył do mnie zespół. I tak powstała nowa wersja, która brzmi świetnie na żywo. Włączyliśmy ją na stałe do naszego repertuaru. Cieszę się, że „So Long” w końcu pojawi się oficjalnie na płycie.

RTÉ Concert Orchestra zagrała z Niallem Horanem pod batutą Gavina Murphy’ego.Niall sprzedał z One Direction ponad 70 mln płyt na całym świecie. Jego debiutancki solowy singiel, „This Town”, ukazał się w 2016 i do dziś sprzedano ponad 6 mln egzemplarzy utworu. Jeszcze lepszy wynik – 8,5 mln – odnotował kolejny utwór artysty, „Slow Hands”.W październiku 2017 ukazał się debiutancki album solowy Nialla, „Flicker”. Płyta zadebiutowała na 1. miejscu w Irlandii i USA, jak również na szczycie iTunes w 61 krajach. Wydawnictwo sprzedano w nakładzie przekraczającym 2,5 mln sztuk. „Flicker” zgromadził ponad 2,6 miliarda streamów.

Lista utworów:
1. The Tide (Live)
2. This Town (Live)
3. Too Much To Ask (Live)
4. Paper Houses (Live)
5. You And Me (Live)
6. Seeing Blind (Live)
7. Fire Away (Live)
8. So Long (Live)
9. Flicker (Live)

https://umusicpl.lnk.to/NiallHoranRTE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.