“Niepamięć” – premierowy singiel DZIUKA

Pod koniec stycznia tego roku ukazał się debiutancki singiel Dziuka: “Niepamięć”. W sieci pojawił się również autorski teledysk do utworu. Singiel jest zapowiedzią pierwszego autorskiego albumu artysty, który do tej pory zdobywał popularność, wykonując covery znanych hitów.

Teraz komponuje własne kawałki z osobistym, szczerym przesłaniem. Przeplata gatunki muzyczne takie jak pop i elektronika oraz elementy rocka, bazując na ciekawym brzmieniu i rytmicznych bitach.

Muzyk ma na koncie występy w wielu warszawskich klubach i apetyt na więcej. DZIUK jest wszechstronnym artystą – osobiście zadbał o oprawę wizualną piosenki. Autorski teledysk do singla “Niepamięć” podkreśla przesłanie oraz symbolikę utworu. W klipie możemy zobaczyć wiele wcieleń artysty. Przy realizacji zaprosił do współpracy grupę tancerzy oraz modelkę Angelikę Staros, która wciela się w rolę ukochanej.

DZIUK to oczytany miłośnik historii i prawnik z wykształcenia. Jednak to muzyka jest jego największą pasją. Jak sam mówi: “Muzyka to klucz do mojego wnętrza. Dzięki niej wyrażam siebie i swoje uczucia. Jeśli ktoś chciałby zajrzeć do mojej duszy, to może się to udać tylko przez muzykę, którą tworzę.”

Artysta nie boi się sięgać marzeń, a nadchodząca premiera debiutanckiego albumu jest tego największym dowodem.

singiel: https://www.youtube.com/watch?v=wARWQIhGTds&ab_channel=TheDziuku Facebook: https://www.facebook.com/dziukk

Instagram: https://www.instagram.com/d_z_i_u_k/

opr. Róża Jachyra

Leave A Reply

Your email address will not be published.