NOCTI maluje „Murale”

Zespół NOCTI, który w tym roku zadebiutował dwoma piosenkami – „Na szklanych orbitach” oraz „Poczekam”, wypuszcza właśnie trzeci singiel, „Murale”, w którym (można już stwierdzić, że jak zwykle) łączy przebojowość z alternatywnym, rockowym graniem.

NOCTI w tym roku są konsekwentni jeśli chodzi o pory roku i dostosowanie do nich swoich utworów. „Na szklanych orbitach”, wydany na przełomie zimy i wiosny, był chłodny, a nawet mroczny. Z kolei „Poczekam”, opublikowany w czerwcu to już letni i przebojowy kawałek. „Murale” są za to jesienne, depresyjne i melancholijne, ale wcale nie pozbawione przebojowości. Toruński zespół bardzo szybko podchwycił ten charakterystyczny dla siebie styl, bo choć każdy z utworów może wydawać się inny, to jednak charakterystyczne brzmienie zespołu sprawia, że wszystko wydaje się tu spójne.

Piosenka jest owocem współpracy zespołu z producentem Bartkiem Mielczarkiem (znanym ze współpracy m.in. z Brodką i zespołem Sorry Boys) i zapowiada już pełny materiał. Otóż NOCTI właśnie pracują nad całą płytą, która będzie właśnie połączeniem takiego mocnego, gitarowego grania z konkretną melodyjnością. Panowie idą za ciosem, bo już całkiem niedługo pojawi się kolejny singiel… Ale teraz skupmy się na „Muralach”, które za chwilę będą dobijać się do stacji radiowych i jest bardzo duża szansa, że na długo z nich nie zejdą. Zespół niedługo ogłosi też info o postępach w nagrywaniu albumu… Możecie być na bieżąco śledząc ich fanpage na FB: https://www.facebook.com/zespolnocti/.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.