NOWY ALBUM AVANTASIA – START PREORDERÓW!

A Paranormal Evening With The Moonflower Society” to już dziewiąty album w dyskografii Avantasia. Jego premiera zaplanowana jest na 21 października, a już dziś wystartował preorder płyty, do którego tylko na Mystic.pl będzie dołączona pocztówka z autografem lidera zespołu, Tobiasa Sammeta

Preorder dostępny jest pod tym linkiem:

https://mystic.pl/search.php?text=avantasia+paranormal


Mózg Avantasii, (znany także z zespołu Edguy), Tobias Sammet, powołał ten projekt do życia w 2000 i od czasu opublikowania debiutanckiego albumu („The Metal Opera” (2001)) dostarcza fanom doskonały mariaż heavy metalu z muzyką klasyczną i rockiem, odwiedzając przy tym największe festiwale na całym świecie i współpracując z największymi głosami w historii hard rocka i heavy metalu, między innymi z Alice Cooperem czy znanym ze Scorpions Klausem Meine.

Avantasia ma na swoim koncie ponad trzy miliony sprzedanych albumów, ponad 250 milionów stremingów, wyprzedane światowe trasy koncertowe i rzeszę oddanych fanów.

Tobias Sammet komentuje:

„Całe moje życie opiera się na marzeniach z dzieciństwa, które, o dziwo, wciąż się spełniają. Muzyka to moje największe i w zasadzie jedyne hobby. I jestem ogromnie wdzięczy, że mogę przy okazji z niej żyć”.

Poprzedni album Avantasii, „Moonglow”, był wyprodukowany przez Saschę Paetha, który to w wielu kwestiach miał ostateczne zdanie. Tym razem to Tobias zajął się produkcją w swoim nowym studiu, w wyniku czego powstał mocny, klimatyczny i epicki album, który czerpie garściami z muzycznej przeszłości Sammeta. Na krążku nie zabraknie znanych i lubianych, sprawdzonych gości specjalnych – Erica Martina, Michaela Kiske, Ronniego Atkinsa, Geoffa Tate’a czy Boba Catleya. Oprócz nich na płycie usłyszymy także Floor Jansen z Nightwish i znanego z Primal Fear Ralfa Scheepersa, a więc głosy, które Tobias zawsze chciał pozyskać do współpracy. Wszystkie te elementy sprawiają, że Avantasia jeszcze nigdy nie brzmiała tak świeżo i tak dynamicznie.

Aktualny singiel, „The Moonflower Society” (z udziałem Boba Catleya):

Tracklista „A Paranormal Evening With The Moonflower Society”:

 1. Welcome To The Shadows
 2. The Wicked Rule The Night
 3. Kill The Pain Away
 4. The Inmost Light
 5. Misplaced Among The Angels
 6. I Tame The Storm
 7. Paper Plane
 8. The Moonflower Society
 9. Rhyme and Reason
 10. Scars
 11. Arabesque
Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.