Nowy film z serii „Demon Slayer” na ekranach kin Helios!

Uwielbiane anime powraca na wielkie ekrany! Od piątku, 23 lutego, w kinach Helios w całej Polsce odbędą się pokazy najnowszego filmu z serii – Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training”. Znajdą się w nim fragmenty nadchodzącego czwartego sezonu.

Film „Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Trainingpodsumowuje wydarzenia trzeciego sezonu anime i zapowiada nowe odcinki przebojowej serii. Fabuła przedstawia zakończenie Swordsmith Village Arc Wioska płatnerzy, jak i pierwszy odcinek niezwykle wyczekiwanego czwartego sezonu Hashira Training Arc Trening Filarów, którego premiera będzie miała miejsce wiosną.

Jak zwykle fani anime na podstawie mangi Koyoharu Gotouge mogą spodziewać się napiętej akcji i coraz to trudniejszych zadań stojących przed głównym bohaterem, Tanjiro Kamado. Chłopak nie poddaje się w nauce technik walki i pragnie osiągnąć najwyższy poziom zabójcy demonów – Hashira. Towarzyszą mu w tym siostra, Nezuko oraz przyjaciele: Zenitsu i Inosuke.

„Demon Slayer” gości na ekranach kin Helios już po raz kolejny. Sieć regularnie proponuje fanom japońskiej animacji specjalne seanse w ramach projektu Helios Anime. Widzowie tych wyjątkowych projekcji mogą otrzymać pamiątkowe pocztówki z kadrem filmowym – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Bilety dostępne są w kasach kin, na stronie www.helios.pl/demonslayer2024 oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.