Odważna i waleczna Ofelia w najnowszym singlu

Poznajcie Helenę – kolejną, trzecią odsłonę Artystki, zapowiadającą nowy album. W teledysku wykreowanym, przez Ofelię przenosimy się w klimat filmów z lat ‘80. Scenariusz i reżyseria to wspólne dzieło Ofelii i Nadii Szymańskiej.

Ofelia o utworze:

„Samuraj to historia ambicji i stawania twarzą w twarz z ograniczeniami, które zazwyczaj zaczynają się wewnątrz nas. Helena myśli, że jako kobieta nie wpasowuje się w stereotypy zwłaszcza bardziej „męskich” profesji i ogólnie – w „męskim świecie”. Nie wie jednak, że taki istnieje jedynie w jej głowie.
Gdy śpiewa „Hej, no Ty! Mów mi – jak Ci się dzisiaj podobam?” – śpiewa do swoich prześladowców, ale przede wszystkim SAMA DO SIEBIE. Czasem łatwo możemy stać swoim własnym wrogiem nr 1.”


Album „Osiem” to tytuł drugiej płyty Ofelii. Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii.

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”. Fani pokochali piosenki „Zaraz”, „Tu”, „Ćma” czy „Dwa słowa”.

 

Nowy album „Osiem”, produkowany przez Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki) zapowiadają też dwa wcześniejsze single – Zakochana w bicie (Miranda) oraz Słony Kiss (Lisa).


OBSERWUJ OFELIĘ:

FACEBOOK
INSTAGRAM

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.