Ofelia i jej nowy singiel „Zakochana w bicie”

Muzyka, taniec, energia, miłość.
To pierwszy zwiastun studyjnej współpracy Ofelii z Kubą Karasiem

Poznajcie bohaterkę klipu Mirandę – jedną z 8 muzycznych odsłon Ofelii.

W najnowszym utworze Ofelii „Zakochana w bicie” aka Miranda, jego bohaterka nosi się dumnie i zawsze z wysoko podniesioną głową. Pomimo tego jest szalenie romantyczna. Nostalgicznie wsłuchuje się w bit, tęskni do miłosnych uniesień, będąc przy tym pełna siły i determinacji.

Teledysk do piosenki wyreżyserował Wiktor Ejryszew, za zdjęcia odpowiada Maciek Edelman – twórcy teledysku do utworu „Tu”. Operatorami kamery był duet Maciek Edelman i Agata Trzebuchowska, autorzy video do „Ksiąg Ofeliowych.

Kto myślał, że Ofelia biega po polanach śpiewając dawne pieśni, był w błędzie. Od dłuższego czasu budzi się co rano w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają. Władcza Miranda, którą właśnie poznajecie, androgeniczna Tamara, słodko-słona Chloe czy zraniona Terry – to tylko niektóre muzyczne odsłony Ofelii.
Którą z nich jest? Każdą.

POSŁUCHAJ UTWORU

8. Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii.

***

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”. Fani pokochali piosenki „Zaraz”, „Tu”, „Ćma” czy ” Dwa słowa”.
W wydaniu „na żywo” cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą „Księgi Ofeliowe”. Artystka wraz z zespołem zarejestrowali wersje live podczas pandemicznej przerwy.
Niedługo po tym Ofelia zaczęła pracę nad nowym albumem. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiła Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki), który jest producentem tej płyty.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.