Dziwna Wiosna LIVE. Po raz pierwszy w historii

Dziwna Wiosna
3 lipca 2021 (sobota)
Komuna/Warszawa
20:30 

Bilety w sprzedaży: https://bit.ly/3j9l9bn
Link do wydarzenia: https://bit.ly/3dcIvck 

Pamiętacie tę historię, kiedy w 1976 roku The Ramones przyjechali na koncert do Londynu, a każdy, kto na nim był, następnego dnia założył zespół punkowy? No. To żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy.

18 czerwca Dziwna Wiosna – nadzieja polskiego rocka, Christina Aguillera grunge i Wilki death metalu – wydała debiutancki album. Reakcja? „Najlepszy rock and rollowy zespół w Polsce”, „Światowe granie”, „Debiut roku”, „Pop rockowy debiut roku”. Jeśli chcecie się przekonać, jak ten „pop rock” miażdży uszy, jeśli chcecie się wybrać w podróż, z której już nigdy nie wrócicie, wbijajcie 3.07 do Komuny/Warszawa.

I pamiętajcie: Marzyciele umrą na końcu.

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak poj***ne.

Płyta w serwisach cyfrowych: https://agoramuzyka.ffm.to/DziwnaWiosna

Płyta dostępna w sprzedaży na kulturalnysklep.pl oraz empik.com oraz we wszystkich salonach Empik. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99070-Dziwna-Wiosna.html

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.