OneRepublic ogłaszają europejską trasę koncertową na Jesień 2020!

Ogólna sprzedaż biletów rusza 6 marca o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl

Nominowany do nagrody GRAMMY zespół OneRepublic ogłosił, że jesienią tego roku rusza w europejską trasę koncertową. Trasa będzie obejmowała wiele miast, które grupa odwiedzi w październiku i listopadzie. Koncerty odbędą się zarówno w Europie Zachodniej, jak i częściach Euroazji, rozpoczną się w 10 października w Ureki, w Gruzji, a zakończą 20 listopada w Moskwie, w Rosji. Pełna lista dat dostępna poniżej. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o godzinie 10:00 naszego czasu na stronie onerepublic.com. Trasa będzie poprzedzona serią kameralnych europejskich koncertów, które zespół zagra na początku marca, w takich miejscach jak londyńskie Palladium czy paryska Olimpia.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 6 marca o 10.00 na stronie www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Przedsprzedaż dla posiadaczy kart Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 4 marca o 10.00 i potrwa do piątku, 6 marca do 9.00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 5 marca o 10.00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 6 marca do 10.00.

OneRepublic mają w planach wydanie swojego piątego studyjnego albumu jeszcze w tym roku (pierwszy od momentu wydania Oh My My w 2016 r.) – z którego pochodzą wydane w 2019 single „Rescue Me“ i „Wanted“.

Poza współpracą z OneRepublic, frontman zespołu – Ryan Tedder pracował również nad serią projektów z największymi postaciami muzyki pop, jako producent wykonawczy i współautor tekstów do albumu Jonas Brothers, a także pisząc hity dla takich gwiazd, jak Camila Cabello, P!nk, 5 Seconds of Summer, Sam Smith i Anitta. Tedder dzieli się także swoim doświadczeniem jako mentor w nowym amerykańskim programie „Songland“, którego jest także producentem. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu show.

TRASA EUROPEJSKA / JESIEŃ 2020

PAŹDZIERNIK
10 PAŹ – Gruzja, Shekvetili, Black Sea Arena
13 PAŹ – UK, Glasgow, SEC Armadillo
14 PAŹ – UK, Manchester, O2 Apollo
15 PAŹ – UK, Londyn, Eventim Apollo
17 PAŹ – Belgia, Bruksela, Forest National
18 PAŹ – Niemcy, Monachium, Zenith
20 PAŹ – Holandia, Amsterdam, AFAS Live
22 PAŹ – Francja, Paryż, Zenith
23 PAŹ – Niemcy, Stuttgart, Porsche Arena
24 PAŹ – Niemcy, Hamburg, Barclaycard Arena
26 PAŹ – Niemcy, Dusseldorf, MEH
27 PAŹ – Szwajcaria, Zurych, Hallenstadion
29 PAŹ – Włochy *
30 PAŹ – Włochy *

LISTOPAD

02 LIS – Hiszpania, Madryt, Palacio Vistalegre
05 LIS – Austria, Wiedeń, Stadhalle
06 LIS – Czechy, Praga, O2 Arena
09 LIS – Słowenia, Lublana, Arena Stozice
10 LIS – Słowacja, Bratysława, Ondrej Nepela Arena
12 LIS – Polska, Warszawa, COS Torwar
14 LIS – Łotwa, Ryga, Arena Riga
16 LIS – Litwa, Kaunas, Zalgiris Arena
17 LIS – Estonia, Tallinn, Saku Arena
19 LIS – Rosja, St Petersburg, Yubileiniy Dvorets
20 LIS – Rosja, Moskwa, VTB Arena

* TBC

Informacje o biletach na onerepublic.com

O OneRepublic:

W skład zespołu OneRepublic wchodzi piosenkarz/autor tekstów i główny wokalista Ryan Tedder, gitarzyści Zach Filkins i Drew Brown, basista i wiolonczelista Brent Kutzle oraz perkusista Eddie Fisher. Zespół wydał swój debiutancki album Dreaming Out Loud w 2007 roku. Krążek ten, powstały przy współpracy z The Mosley Music Group/Interscope, zawiera multi-platynowy singiel „Apologize”, który spowodował prawdziwe zatrzęsienie w sprzedaży digitalowej, a także na antenach na całym świecie, otrzymując nominację do nagrody Grammy. Drugi album zespołu – Waking Up, wydany w 2009 roku, to między innymi takie hity jak: “All the Right Moves,” “Secrets” i “Good Life.” Kolejny album to wydany w 2013 roku, pokryty platyną Native, zawierający hit nr 1.- “Counting Stars” (ponad 33 miliony sprzedanych singli) oraz światowa trasa koncertowa. OneRepublic w 2016 wydał Oh My My, swój czwarty album. Wiosną 2018 roku, zespół wypuścił piosenkę “Start Again ft. Logic”, która znalazła się w ścieżce dźwiękowej produkcji Netflixa – 13 reasons, a także utwór “Connection”, który był częścią kampanii FCA Summer of Jeep.

Leave A Reply

Your email address will not be published.