OTWÓRZCIE “SERCA” NA DEBIUTANCKI SINGIEL SUNFLOWERS!

Niespełna trzy tygodnie temu Niebieski Label oficjalnie ogłosił swoją działalność na polskim rynku muzycznym. Dziś wytwórnia prezentuje pierwszy singiel debiutującego zespołu SunFlowers. Brzmienia niczym z lat osiemdziesiątych i barwny teledysk to tylko przedsmak tego, co w niedługim czasie zaprezentuje światu formacja. Posłuchaj i obejrzyj teledysk! Singiel „Serca” to opowieść o nieszczęśliwej miłości. Melancholijny tekst kontrastuje z taneczną muzyką, w której słychać inspirację latami 80. Choć piosenka z pozoru wydaje się lekka, niesie ze sobą trudną historię o pogodzeniu się z tym, co nie wróci. Kinga Orzechowska, wokalistka o utworze “Serca”:

Singiel „Serca” jest dla mnie rozliczeniem się z pewną relacją. Piosenka opowiada o pogodzeniu się z tym, że oczekiwania i uczucia dwóch osób zwyczajnie się mijają. Przy tworzeniu tego utworu towarzyszyło mi wiele emocji, począwszy od żalu i złości, po tęsknotę i zrozumienie.

 

Zespół SunFlowers założony w 2018 roku to piątka młodych muzyków z okolic Nowego Sącza. Grali m.in. przed Roxie Węgiel, Happysad, czy Mateuszem Ziółko. Za produkcję pierwszego owocu współpracy z Niebieskim Labelem odpowiedzialny był Piotrem Madejem (Patrick the Pan).

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107