Patrick The Pan zaprasza do “Toronto”. Rusza przedsprzedaż albumu “Miło Wszystko”

“Toronto” to trzeci singiel promujący nadchodzący album Patricka The Pana, a jednocześnie pierwszy singiel artysty o miłości napisany na wesoło. Płyta “Miło Wszystko” ukaże się już 25 czerwca, a od dziś można zakupić ją w przedsprzedaży! Nabywców czekają niespodzianki…

„Toronto” to prosta piosenka o byciu szczęśliwie zakochanym i o tym, jak to uczucie potrafi być dla nas niezręczne, gdy nie jesteśmy do niego przyzwyczajeni. Powstała w czasie pandemii, podobnie jak cała nadchodząca płyta „Miło Wszystko”. Do gościnnego udziału w piosence zostało zaproszonych paru bliskich Piotrowi artystów, znajomych oraz… jego babcia. 

Idąc za przesłaniem poprzedniego singla – „Porozmawiajmy o Emocjach” mówię wprost co czuję. A pomimo bardzo niekorzystnych szczególnie dla muzyków czasów, czuję się spokojny i szczęśliwy. To banalne, ale jest to wina zakochania. Śmiem twierdzić, że „Toronto” to pierwsza w mojej karierze prosta ballada o miłości, w której nie ma drugiego dna, ukrytej sugestii, że gdzieś pod spodem coś jest jednak nie tak. „Jest super dziękuję Ci za to” – po prostu. Dla równowagi, by całość nie była zbyt mdła muzycznie jest to chyba najsmutniejsza piosenka z nadchodzącej płyty. Na szczególną atencję zasługują refrenowe chórki, zaśpiewane przez bliskich i znajomych, wśród których bez dwóch zdań na największą uwagę zasługuje moja 85-letnia babcia – Lodzia (Leokadia). Wizyta u mnie w studiu była dla niej zupełnie nowym doświadczeniem, jednak poradziła sobie… śpiewająco.

Singiel w serwisach streamingowych: https://ffm.to/patrickthepantoronto 

“Toronto”, to kolejna po “Porozmawiajmy o Emocjach” i “Trochę Mniej” zapowiedź czwartej płyty Patricka The Pana zatytułowanej “Miło Wszystko”, która ukaże się już 25 czerwca. Na album złoży się dziewięć utworów:

  1. Daj czas

  2. Porozmawiajmy o emocjach

  3. Zmiany, zmiany (feat. Meek, Oh Why?)

  4. Nie chcę psa

  5. Toronto

  6. Dzień dobry pani

  7. Trochę mniej

  8. Remanenty serca

  9. Miło wszystko

Album można już zamówić w preorderze: https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99090-Milo-wszystko-edycja-limitowana.html?query_id=1 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.