Patrycja Markowska z nowym singlem „Niepoprawna”

Patrycja Markowska wrzuca do sieci swój nowy utwór pt. Niepoprawna . W związku z COVID 19 i obostrzeniami z nim związanymi w ramach akcji #Zostańmy w Domu klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Warto podkreślić, że video wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w Social Mediach.

„Inspiracją do napisania piosenki Niepoprawna była podróż do Ameryki Południowej  w programie Ameryka Express”- komentuje artystka. „Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:)”.
Sama artystka pełna energii i chęci działania komunikuje do wszystkich słuchaczy: „Już nie mogę się doczekać kiedy zagramy ten kawałek na żywo na koncertach, a póki co wierzę, że  ta piosenka wprowadzi trochę słońca i  doda Wam nadziei w tych trudnych czasach”.

Patrycja przy okazji premiery piosenki zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem.

Na profilu artystki https://sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska/ dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia 2020 r.

Wydawcą utworu jest Musicart Group/Agora Digital Music. Piosenkę można usłyszeć również na kanale You Tube Musicart Channel:

Źródło: Musicart Group/Agora Digital Music

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny