Patryk Kumór to „Hooligan”? Nowy singiel już dostępny!

Patryk Kumór – wokalista, kompozytor, autor tekstów. W 2018 roku zostało wydanych 26 utworów jego autorstwa lub współautorstwa – m.in. zwycięska kompozycja Eurowizji Junior „Anyone I want to be” Roksany Węgiel, hity „Nic tu po mnie” Michała Szczygła, „Powiedz mi to w twarz” Zuzy Jabłońskiej oraz „Nie mów mi nie” Marty Gałuszewskiej, a także 2 utwory do animacji kinowych: „Książę Czaruś” (Ewelina Lisowska, Marta Gałuszewska, Honorata Skarbek do animacji o tym samym tytule) oraz „Zatrzymać chwilę” (Edyta Górniak i Roksana Węgiel do animacji Hotel Transylwania 3). Łączna ilość wyświetleń utworów współautorstwa Patryka to ponad 100 milionów!! Patryk, dzięki niezwykłemu talentowi jako songwriter ugruntował swoją pozycję jako experta nie tylko w Polsce, ale także na świecie! W 2019 roku czeka go kilkanaście songwriting campów m.in. w Rumunii, Grecji, na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji! Pracował z takimi gwiazdami jak Alexandra Stan, Oceana, Rou Reynolds (Enter Shikari) czy Ash Hicklin (Bright Sparks).

Nowy singiel!

Patryka Kumóra

Hooligan

Już dostępny!

Serwisy cyfrowe: https://UmusicPL.lnk.to/Hooligan

Official Audio: https://www.youtube.com/watch?v=m6n7KSEioXY

Patryk Kumór z nowym singlem! Artysta po roku pełnym sukcesów jako songwriter wychodzi z cienia i prezentuje autorski utwór, który jest doskonałym muzycznym podsumowaniem kompozytorskiej pracy w studiu w 2018 roku!

„Hooligan” to kolejna, po „Ogień i Lód” i „Skok na bank” muzyczna zapowiedź 4. płyty Patryka, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

Doskonały tekst, wpadający w ucho refren i płynąca melodia podbita mocniejszymi wokalnymi wstawkami Patryka to esencja kierunku muzycznego, którym podąża artysta przy nowym materiale.

Ciekawostką jest fakt, że mimo wielu godzin spędzonych w studiu, utwór powstał spontanicznie podczas…. jazdy samochodem! Wersja demo singla została zarejestrowana na dyktafonie w telefonie, a dopiero później dopracowana w profesjonalnym studiu nagraniowym. Co więcej, duża część partii wokalnych z wersji demo została finalnie wykorzystana w końcowej wersji piosenki.

Jak z przymrużeniem oka mówi Patryk o utworze:

Wiecie, czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka”

Utwór dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na Youtube (Official Audio). Teledysk do singla ukaże się już niebawem!

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny