Pawbeats ft. Kubańczyk – Samotność

Minionej nocy Marcin Pawłowski opublikował kolejny singiel z albumu „NOCNA”. W teledysku do utworu “Samotność” gościnnie pojawił się Kubańczyk.

Najnowszy klip Pawbeatsa jest kolejnym, który został nagrany metodą na setkę przy jednoczesnym nagrywaniu teledysku mastershotem, czyli jednym ujęciem. Bydgoski producent dużą część albumu realizował w wyżej wspomniany sposób.

„Zawsze podziwiałem Kubę, że potrafi realizować się na tak wielu płaszczyznach i cieszę się, że udało nam się połączyć siły” – mówi o kooperacji Pawbeats.

Kubańczyk o współpracy napisał: „Praca przy tym projekcie to było naprawdę niesamowite przeżycie. Moi fani mogą podziękować Marcinowi za to, że odsłonił kolejna cząstkę mojego muzycznego ja”.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:

https://ffm.to/PawbeatsKubanczyk

Utwór “SAMOTNOŚĆ” został zarejestrowany na terenach Exploseum w Bydgoszczy przez zespół Pawbeats Orchestra w maju 2021 roku metodą “na setkę” czyli za jednym podejściem. Jednocześnie w czasie nagrania został zrealizowany teledysk tzw. mastershotem.

Exploseum to unikalny na skalę światową przykład architektury przemysłowej zachowanej w praktycznie niezmienionym kształcie od czasów II wojny światowej. Zaadaptowane na potrzeby turystyczne obiekty to część jednej z największych fabryk zbrojeniowych, w przeszłości przeznaczonych do zadań militarnych III Rzeszy. Ekspozycje związane są z koncernem DAG, którego założycielem był Alfred Nobel.

Album “NOCNA” zadebiutował na 4. miejscu listy sprzedaży w Polsce. To piąty album w dorobku Pawbeatsa, charakteryzujący się łączeniem brzmień akustycznych instrumentów i elektroniki, popu z hip-hopem. Projekt Pawbeats Orchestra od początku swojej działalności budował mosty między gatunkami muzycznymi. Pawbeats jest autorem muzyki i współautorem części tekstów. Za okładkę odpowiada popularny na całym świecie ilustrator Paweł Kuczyński.

“NOCNA” w wersji fizycznej jest dostępna na stronie www.pawbeats.com/preorder

Obserwuj Pawbeatsa:
Facebook Instagram YouTube Spotify

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.