Październik w Bistro Bar WuWu | muzyczne wydarzenia miesiąca

Heights Beats, Boogie, Sound Rebellion, The Saint, Burn Reynolds, Punchline, DJ Groh, DJ Pedro Liquid Spirit to październikowy skład na taneczne weekendy w Bistro Barze WuWu. Parkiet WuWu czeka na wszystkich spragnionych zabawy, którą zapewnią DJ-e grający w najlepszych klubach w Polsce i zagranicą. Gdy dodamy do tego świetną kartę autorskich koktajli i menu inspirowane smakami przedwojennych warszawskich salonów stworzone przez Adrianę Marczewską otrzymamy przepis na weekend idealny.

W pierwszy weekend października o muzykę w WuWu zadbają Heights Beats i  DJ Boogie. Heights Beats to kanadyjski DJ i producent muzyczny, który od lat mieszka w Polsce, ale usłyszeć go można w wielu miejscach zagranicą. Wśród swoich muzycznych inspiracji wymienia takich artystów, jak: Dr Dre, DJ Premier, Scarface, J Dilla, Snoop Dogg, Tupac Shakur, Wu-Tang Clan, Daft Punk, Phil Collins, Rockwilder czy Busta Rhymes i Notorious B.I.G. W WuWu przy serwowanej przez niego muzyce będzie można pobawić się już 4 października. Sobotę obstawia DJ Boogie, który gra od 2005 roku, a karierę rozpoczął w warszawskim klubie Underground. Jego miksy, łączące r’n’b, hip-hop, funk, disco i soul potrafią rozruszać nawet najbardziej opornych zabawowiczów. Sam określa się mianem „najlepiej bawiącego się DJ-a”.

11 października za sprawą Sound Rebelion WuWu wypełni mieszanka disco, funku i soulu odświeżonego współczesną elektroniką oraz szeroko pojętego house i r’n’b 00’s. Mateusz Załęski, czyli połowa składu Sound Rebelion zapytany o swoją pasję, odpowiada: Gram, ponieważ uwielbiam obcować z muzyką i się nią dzielić z innymi. Wykorzystując nabyte doświadczenie bardzo satysfakcjonuje mnie też feedback ludzi w danej chwili – niezależnie, czy są to uśmiechy w restauracji i podrygi nogą do rytmu, czy śpiewający tłum ludzi jak na koncercie o wschodzie słońca nad Wisłą. Sobota, 12 października będzie należała do The Saint, człowieka-legendy, który rozkręcał imprezy od Ukrainy po Monako. Grał w większości kultowych warszawskich klubów. Gości WuWu uraczy mieszanką house’a, funky i disco house.

W piątek, 18 października na imprezę zaprasza Burn Reynolds z kolektywu DJ’skiego Soul Service. To kultowa postać warszawskiej sceny klubowej. Swoje ulubione dźwięki prezentował też m.in. na falach Jazz Radia, czy Radia Roxy. Grywał wszędzie, puszczając to, w czym się specjalizuje, czyli soul, funk, tropicalia i afro beat. Z kolei o grającym 19 października w WuWu DJ Punchline mówią, że ma oczy anioła, ale gra jak szatan. To cała prawda o nim! Kiedy nie stoi za konsoletą przeczesuje internet w poszukiwaniu dobrej muzyki. Ulubione przez siebie bassy i rap łączy turntablistycznymi technikami miksowania.

Ostatni weekend października będą rozkręcać DJ Groh i DJ Pedro. W piątek o muzykę zadba, jak sam mówi o sobie, prawdziwy dinozaur polskiej sceny klubowej. Jest założycielem U Know Me Records, JuNouMi i Funky Mamas&Papas Recordings i jest duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wydał więcej winyli niż cała reszta Polski razem wzięta. W sobotę parkietem będzie rządził DJ Pedro z projektem Liquid Spirit. Cykl swoją nazwę zawdzięcza oczywiście utworowi „Liquid Spirit” Gregory’ego Portera zremiksowanemu przez Claptone, jednego z najbardziej rozpoznawanych obecnie DJów i producentów muzyki elektronicznej. Tego wieczoru można spodziewać się najnowszych oraz klasycznych house’owych hitów!

WuWu dba także o podniebienia i żołądki wszystkich zmęczonych zabawą. Autorskie koktajle w jesiennej odsłonie są pełne zaskakujących smaków, takich jak jarzębina, rokitnik, róża, hibiskus, suska sechlońska czy bursztyn. Z kolei w nowym, sezonowym menu znalazły się m.in. podpłomyk z grzybami, kozim serem i jarmużem, policzki z dzika z ziemniakami i koprem, czy śliwki w palonym maśle z wędzoną śmietaną, koglem moglem i siemieniem lnianym. W WuWu można jeść do samego końca zabawy – po północy rządzą klasyki: śledź litewski zolejem lnianym, ziemniakiem i śmietaną z Bobolic, mielonka wieprzowa z polskiej białej z pistacjami, słonecznikiem, kiszonkami i marynatami WuWu oraz sosem tatarskim i wiele innych.

Taneczny piątek, od 21 do 3 w nocy, Bistro Bar WuWu, Plac Konesera 1

Sobota na parkiecie, od 21 do 3 w nocy, Bistro Bar WuWu, Plac Konesera 1

www.wuwu.bar   

Leave A Reply

Your email address will not be published.