Pearl Jam wystąpi 14 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków!

Legenda grunge Pearl Jam wystąpi 14 lipca 2022 roku w TAURON Arenie Kraków.

White Reaper wystąpią jako gość specjalny przed koncertem Pearl Jam!

 

22 października 2020 roku minęło 30 lat od pierwszego koncertu Pearl Jam. Po dziesięciu albumach studyjnych, setkach wyjątkowych występów na żywo i oficjalnych bootlegów koncertowych zespół ciągle cieszy się uznaniem krytyków i sukcesem komercyjnym – sprzedał ponad 85 milionami albumów na świecie i w 2017 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

White Reaper z Louisville, KY, to ostatni z wielkich zespołów rockowych – a może tylko pierwszy z wielkich nowych – szybki, głośny, nakręcony i nerwowy, budujący swój muzyczny rodowód z tej samej studni inspiracji, która dała nam muzyczny powiew Van Halen i mocnego powerpunka Ramones, a także pop-rocka Cheap Trick. Przede wszystkim White Reaper tworzy muzykę, która chce, abyś podkręcił radio samochodowe i jechał zbyt szybko…

Bilety : tutaj

 

 

Rok po przełożeniu trasy koncertowej z 2020 roku trudno jest ponownie przesunąć w przyszłość powrót na trasę. 

Świadomość wprowadzania szczepień na całym świecie daje dużo nadziei i Pearl Jam z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym będą mogli ponownie bezpiecznie podróżować. W międzyczasie zespół ma nadzieję, że wszyscy zachowują ostrożność i noszą maski czekając na bezpieczne spotkanie w 2022 roku.

 

👉 Wcześniej zakupione bilety zachowają ważność na wszystkie przełożone koncerty. Fani, którzy nie mogą uczestniczyć w koncertach w nowych terminach, powinni skontaktować się z punktem zakupu biletu w celu uzyskania informacji. Członkowie Ten Club posiadający bilety otrzymają e-maila z dalszymi informacjami.


👉 Aby docenić cierpliwość fanów Pearl Jam w 
tych trudnych czasach, zespół proponuje darmową transmisję z Hard Rock Calling Festival w 2010 roku (Hyde Park, Londyn). Ten archiwalny program będzie dostępny od piątku 📍📍 2 kwietnia od godziny 20:00 ET (01:00 CET) do poniedziałku do 📍📍 5 kwietnia do godziny 23:59 ET (04:59 CET) na oficjalnym kanale zespołu na YouTube, na fanpagu Pearl Jam na Facebooku. Facebooku Pearl Jam, a także na nugs.net. Materiał składający się z 27 piosenek został zarejestrowany przez ekipę Hard Rock Calling, a nagranie zostało zremiksowane przez producenta Gigaton, Josha Evansa.

źródło: LIVENATION

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.