Perfect Son: nowy teledysk / trasa koncertowa

Perfect Son zaprezentował video, które powstało do utworu „Almost Mine”. Teledysk wyreżyserowali Evan oraz Kristine Fellers. Zdjęcia do  klipu były kręcone na lądzie i pod wodą na Kostaryce, Islandii, w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

17 stycznia Tobiasz Biliński wystąpi na jednej ze scen Eurosonic Festival w Groningen, następnego dnia zagra w Hamburgu. W kwietniu muzyk wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii.  Rozpiska koncertów poniżej:

01.17 – Groningen – Eurosonic Festival

02.18 – Hamburg – Mucke bei die Fische

03.07 – Warszawa – Wolskie Centrum Kultury

04.16 – Bristol – Exchange 

04.17 – Manchester – Deaf Institute 

04.18 – Glasgow – Drygate Theatre 

04.19 – Leeds – Brudenell Social Club 

04.21 – Londyn – The Garage 

W zeszłym roku artysta ogłosił fakt otrzymania nominacji do prestiżowej nagrody  Music Moves  Europe Talent 2020, jako jeden z 16 artystów. Każdego roku jury wyłania 8 zwycięzców, którzy odnieśli międzynarodowy sukces. Wyniki zostaną ogłoszone już 17 stycznia. 

Perfect Son jest pierwszym polskim artystą, który wydał swój krążek zatytułowany „Cast” pod szyldem kultowej amerykańskiej wytwórni Sub Pop (Nirvana, Soundgarden, Fleet Foxes, The Afghan Whigs). Album ukazał się w połowie lutego tego roku. Na płycie znalazło się 10 utworów, które zostały wyprodukowane przez samego artystę we współpracy z Marcinem Buźniakiem w studiu Axis Audio w Warszawie. Materiał został poddany dodatkowej produkcji przez Jeffa Zeiglera w Uniform Recordings w Filadelfii. Za mix i mastering krążka odpowiedzialny był Marcin Buźniak. „Cast” to dziesięciorozdziałowa opowieść o odkrywaniu mocy drzemiącej w człowieku, pozwalającej mu na wytrwałość w walce ze swoimi demonami, słabościami i przeszłością. To dokumentacja trudnej drogi, którą warto pokonać, by móc spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Niełatwa tematyka, którą dotyka Biliński, pozwala na mnogość interpretacji. Nie bez znaczenia pozostaje ładunek emocjonalny ukryty w warstwie wokalnej płyty.

Kup/Słuchaj „Cast”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757