Półmetek trasy zespołu HAPPYSAD z okazji XX-lecia zespołu

Przełom 2021 i 2022 roku to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności. Tak – 20-lecia! Niedawno ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo „Odrzutowce i kowery”, jesienią wyszła książka Żanety Gotowalskiej „Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” wydana przez Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszył w trasę promująca album, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej.

Półmetek trasy zespołu Happysad z okazji XX-lecia zespołu

Zbliżamy się już do połowy trasy zespołu HAPPYSAD z okazji XX-lecia zespołu! Zespół zagrał już 3 koncerty z tej trasy, ostatni odbył się 3 dni temu w Warszawie. W następny weekend odbędzie się koncert w Gdyni oraz Bydgoszczy.

Trasę promuje album ,,Odrzutowce i Kowery”, który został wydany w ramach celebracji XX-lecia zespołu. Znalazły się na nim nie tylko wcześniej nieopublikowane utwory, ale również odświeżone wersje starych utworów, takich jak: ,,Nie będziem płakać” czy ,,Mów mi dobrze”.

Zespół składa się z sześciu osób. Kuba Kawalec jest wokalistą i gra na gitarze. Na gitarze gra również Łukasz Cegliński. Artur Telka gra na basie, a Jarek Dubiński na perkusji. Maciej Ramisz gra na klawiszach i wokalnie wspiera zespół, a Michał Bąk odpowiada za saksofon, klawisze i wokal.

Trasa Happysad z okazji XX-lecia – jakie miasta odwiedzi zespół?

Przed każdym koncertem wystąpi support. Za nami już trzy koncerty – trasę otwierał koncert we Wrocławiu, a zakończy ją koncert w Czersku.

19.02 – Wrocław + Zagi

04.03 – Kielce + Kathia

05.03 – Warszawa + Kathia

18.03 – Gdynia + Zagi

19.03 – Bydgoszcz + Zagi

25.03 – Rzeszów + Sad Smiles

26.03 – Kraków + Jakub Skorupa

30.04 – Czersk + Zagi

Link do biletów

Na oficjalnej stronie zespołu znajdziecie odnośniki do biletów na konkretne koncerty z trasy:

https://happysad.art.pl/#concerts

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.