Polska piosenkarka władczynią podwodnego królestwa u boku Nicole Kidman, Dolpha Lundgrena, Willema Defoe i Jasona Momoa

Polska piosenkarka władczynią podwodnego królestwa u boku Nicole Kidman, Dolpha Lundgrena, Willema Defoe i Jasona Momoa

Natalia Safran – Królowa Rybaków w hollywoodzkiej megaprodukcji o superbohaterach: „Aquaman” – wypuściła w świat nową piosenkę ‚Frederique’.
The Forevers – Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk, Foto: Igor Drozdowski

Natalia Safran i Mikołaj Jaroszyk to muzyczne poznańskie rodzeństwo, o którym od dawna słychać w międzynarodowym świecie muzyki, a najczęściej w Hollywood. Ich przeboje szturmują szczyt Billboardu (’All I Feel Is You Dance Remix’), ich muzyka remixowana jest przez wziętych światowych DJ-ów (DJ Sandy Rivera, DJ Cajjmere Wray), a ich piosenki słyszymy na ścieżkach dźwiękowych największych hollywoodzkich produkcji filmowych (‘Flatliners’, ‘The Choice’, ‘Hours’, ‘Anna’, ‘New in Town’). Tym razem jednak Natalia i Mikołaj zaskoczyli nas bardziej niż zazwyczaj swoimi najnowszymi rolami: dziś firmują nowy projekt muzyczny – The Forevers, piosenką ‚Frederique’ (https://www.youtube.com/watch?v=cCHU-Luq4hU&feature=youtu.be), która bardziej przypomina klimaty francuskiej Nowej Fali niż ich dotychczasowe charakterystyczne brzmienie określane jako 'rocker chill’. Natalii zaś nie rozpoznacie po wyglądzie wcale, kiedy pojawi się na wielkim ekranie w nowej amerykańskiej superprodukcji ‚Aquaman’. Gra w niej bowiem władczynię podwodnego królestwa (Fisherman Kingdom), a film przenosi na ekran słynną postać podwodnego superbohatera komiksów DC Comics, w epickiej przygodzie produkcji Warner Bros wchodzącej do kin już w tę Gwiazdkę. Oficjalny trailer, a w nim migawka nowego wcielenia Natalii jako królowej najpiękniejszego z podwodnych mocarstw, Fisherman Kingdom, ujawniony został kilka dni temu na słynnym San Diego Comic-Con i już w pierwszy weekend pobił rekordy oglądalności.

Natalia Safran występuje we wspaniałej obsadzie u boku Nicole Kidman, Willem’a Defoe, Jasona Momoa’y (‚Gra o tron’, ‚Liga sprawiedliwości’, ‚Batman v Superman: Świt sprawiediwości’), byłej żony Johnny Deppa Amber Heard i Dolpha Lundgrena, a reżyserem filmu jest legendarny James Wann (’Szybcy i Wściekli’, ‚Piła’, ‚Naznaczony’, ‚Obecność’, ‚Annabelle’). Nasza rodaczka jest tu władczynią królestwa artystów wraz z mężem, Fisherman Kingiem, granym przez znakomitego Djimona Hounsou (‚Armistead’, 'Strażnicy Galaktyki’, 'Krwawy Diament’).

A wracając do ‚Frederique’, to pierwszy singiel The Forevers, zespołu, który jest nowym muzycznym wcieleniem duetu Natalii Safran i Mikołaja Jaroszyka. The Forevers to ich najbardziej osobisty do tej pory projekt.

Singiel ‘Frederique’ to współczesna muzyczna podróż w filmowy świat francuskiej Nowej Fali, a klip do niego zainspirowany jest stylem i klimatem Kaliforni lat ’70. Nakręcony na plażach i uliczkach legendarnej Venice Beach emanuje wakacyjną atmosferą pełną dobrych wibracji w stylu retro i ciepłych kolorów.

Fani amerykańskiej popkultury odnajdą w nim ikoniczne miejsca: m.in słynne Muscle Beach, czyli najsłynniejszą na świecie siłownię pod gołym niebem, rozsławioną przez Arnolda Schwarzeneggera, tu na plaży Jim Morrison z Rayem Manzarkiem postanowili założyć The Doors, to tu urodził się Zac de la Rocha, wokalista Rage Against The Machine.

Wytwórnia: Supersonic Soul Machine

Tekst i muzyka: Natalia Safran, Mikołaj Jaroszyk

Zdjęcia do klipu: Igor Drozdowski

Montaż: Kaha Hoffman

Koloryzacja: Bogusław Pawłowski

Oficjalne strony:     

https://soundcloud.com/nataliasafran/the-forevers-frederique

https://open.spotify.com/track/6jM3yYThlxjRko41shucTK?si=BoWFCzszRuWl_mRKBzB2nA

https://www.instagram.com/wearetheforevers/

https://www.facebook.com/theforevers/

http://www.nataliasafran.com

Foto: Igor Drozdowski

Źrodło: The Forevers https://www.facebook.com/theforevers/

https://soundcloud.com/nataliasafran/the-forevers-frederique

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.