Pomysły na prezent i gratulacje dla dziadków

Przyjście na świat dziecka to jedna z najważniejszych i najbardziej wzruszających chwil dla rodziców i dziadków. Gratulacje zostania rodzicami i dziadkami, przekazanie informacji o płci dziecka to doskonałe okazje do świętowania i obdarowania bliskich pięknymi prezentami. 

Jak poinformować dziadków o płci swojego przyszłego wnuka. Pomysły i inspiracje

Poinformowanie rodziców, o tym, że zostaną dziadkami, jest związane z całą paletą pozytywnych emocji od zaskoczenia, często przez łzy wzruszenia, aż do wielkiego szczęścia i radości. Kiedy emocje opadają, a przyszli dziadkowie zaczynają przygotowywać się do swojej roli, przychodzi czas, aby poinformować rodziców (przyszłych dziadków) o tym, czy na świecie przywitają wnuka, czy wnuczkę.
Coraz częściej poinformowanie o płci dziecka staje się okazją do świętowania i spotkań w gronie najbliższych. Wielu przyszłych rodziców chce tę informację przekazać w sposób zjawiskowy i kreatywny. Jednym ze sposobów jest zaaranżowanie spotkania z najbliższymi i przekazanie tej informacji w formie krótkiej inscenizacji. Do wykonania scenki, w której zostanie, ujawniona płeć oczekiwanego dziecka potrzebne są transparentne balony i serpentyny w odpowiednim charakterystycznym kolorze. Najczęściej niebieskim oznacza się chłopca, różowy natomiast symbolizuje oczekiwanie na małą damę. W kulminacyjnym momencie balony zostaną przebite, a młodym rodzicom składa się gratulacje. Ten moment przyjęcia, warto wykorzystać na złożenie gratulacji dla dziadków, dla których ten moment jest równie ważny i ekscytujący. Przygotowując przyjęcie mające na celu zdradzenie płci dziecka warto również:
-zamówić tort i udekorować przekąski w odpowiednim charakterystycznym kolorze
-udekorować pomieszczenie, w którym będzie odbywać się przyjęcie
-zorganizować konkurs na imię dla dziecka
-podarować bliskim zdrapkę zdradzającą płeć dziecka
-przekazać radosną nowinę można poprzez namalowanie na brzuchu przyszłej mamy podobizny dziecka, aby następnie pokazać malunek bliskim w postaci wydrukowanego zdjęcia, czy rozesłania wiadomości za pomocą popularnych komunikatorów.

Prezent i gratulacje z okazji zostania dziadkami, od syna i córki

Przyjście na świat dziecka jest jednym z ważniejszych momentów w życiu każdej rodziny. To ogromne przeżycie dla rodziców, ale nie można zapominać o dziadkach, którzy w przejęciu razem z rodzicami długo oczekiwali tego wyjątkowego momentu. Dobrze więc, żeby świeżo upieczeni rodzice złożyli gratulacje dla dziadków z okazji narodzin wnuka. Z serca płynące życzenia oraz gratulacje można przekazać osobiście lub podarować w formie prezentu.
Gotowi do niesienia pomocy, wsparcia w opiece nad małym oraz rozpieszczania swojego wnuka od pierwszych dni jego życia przyjmą z radością i niemałym wzruszeniem gratulacje w formie spersalizowanego prezentu. W pierwszych latach życia wnuków, to właśnie ich  rodzice troszczą się o upominki dla kochanych dziadków. Seniorów na pewno ucieszy klasyczny prezent, jakim są kwiaty, czekoladki oraz karta z gratulacjami, ale warto zadbać, aby prezent wiązał się z przyjściem na świat wnuka, a przy okazji był idealną pamiątką do kolekcjonowania pierwszych wspólnych radosnych wspomnień
Pomysły na sprawdzone prezenty dla dziadków zostały zaprezentowane poniżej.
-Spersonalizowany album na fotografie z dedykacją dla dziadków i oczywiście pierwszym zdjęciem wnuka
-kubki na gorące napoje przypominające każdego dnia, że dziadkowie są najlepsi na świecie
-ramkę z pierwszym wspólnym rodzinnym zdjęciem
-poduszkę dekoracyjną z metryczką zawierającą informację o urodzonym wnuku.

Najpiękniejsze prezenty nie zastąpią jednak czasu, jaki dziadkowie będą mogli spędzać ze swoim wnukiem. Świeżo upieczeni rodzice oprócz gratulacji, życzeń kierowanych w stronę dziadków, powinni pamiętać, aby umożliwić im regularne spotkania ze swoim wnukiem.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.