Poznaliśmy support Lennego Kravitza na dwóch koncertach w Polsce.

Lenny Kravitz w ramach trasy koncertowej BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024 dwukrotnie wystąpi w Polsce. Supportem muzyka będzie Devon Ross.

Jako nieustanna siła twórcza – muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant – nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze. W ramach tournée Lenny Kravitz 21. lipca wystąpi w Tauron Arena Kraków, a dwa dni później, 23. lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Organizatorem koncertów jest Live Nation.

Trasą BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024 Lenny Kravitz promuje swój najnowszy, 12. studyjny album. „Blue Electric Light” to utwory pełne pasji, muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą – Craigiem Rossem. Ostatecznie stworzył 12 utworów, które odzwierciedlają jego dziedzictwo jako wybijającego się odkrywcy nowego gatunku muzycznego, równocześnie mocno zakorzenionego w energii XXI wieku, a nawet wybiegającego mocno w przyszłość.

Devon Ross natomiast została doceniona przez Spin Magazine i Guitar World Magazine za unikalny głos i mistrzowskie wykonanie post-punku z lat 70. na ukochanej gitarze Fender Mustang. Artystka przywołuje wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku, ale z jej własnym, wyraźnie nowoczesnym akcentem. Wydana w 2024 roku jej EP „Oxford Gardens” została nazwana „tour de force, które przywodzi na myśl dni początków punku w Nowym Jorku”. Devon Ross będzie można usłyszeć już za miesiąc przed występami Lenny’ego Kravitza w Polsce.

Bilety na wydarzenia dostępne są na oficjalnej stronie Lenny’ego Kravitza oraz na www.livenation.pl.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.