„Mobile Suit Gundam SEED Freedom” w kinach Helios

23 czerwca na ekranach sieci kin Helios będzie można zobaczyć przebój anime „Mobile Suit Gundam SEED Freedom”. W warszawskim kinie zaplanowano ponadto specjalne wydarzenie dla sympatyków serii.

„Mobile Suit Gundam SEED Freedom” na początku roku stał się hitem japońskiego box office’u, a już w najbliższą niedzielę polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć film na wielkim ekranie w sieci Helios.

Seria Gundam powstała pod koniec lat 70. i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego studio Sunrise tworzy następne odsłony uniwersum wielkich robotów. Nowość z sagi jest kontynuacją serialu „Mobile Suit Gundam Seed”, na którą fani musieli czekać ponad dwie dekady.

W Erze Kosmicznej jest 75 rok. Walki nadal trwają, gdyż ekstremiści z organizacji Blue Cosmos nie ustają w atakach. Aby uspokoić sytuację, powstaje globalna agencja monitorująca pokój o nazwie COMPASS, której pierwszym przewodniczącym zostaje Lacus. Jako członkowie COMPASS, Kira i jego towarzysze interweniują w różnych regionalnych bitwach. Wtedy nowo powstały naród o nazwie Foundation proponuje wspólną operację przeciwko twierdzy Blue Cosmos.

Poza wyczekiwanymi projekcjami, kino Helios w warszawskim CH Blue City przygotowało niespodziankę dla miłośników anime. W dniu seansów produkcji, 23 czerwca od godz. 12:00, odbędą się wyjątkowe warsztaty Gunpla, polegające na tworzeniu limitowanego modelu maszyny z uniwersum Gundam. Udział w wydarzeniu jest możliwy dla osób posiadających bilety na film w sieci Helios.

Bilety na najbliższą odsłonę cyklu Helios Anime dostępne są w kasach wybranych kin, na stronie: www.helios.pl/helios-anime oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.