PREMIERA | A gdyby tak cofnąć się w czasie i przeżyć ten sam dzień jeszcze raz… | Komedia romantyczna „Ósma szansa na miłość” już w księgarniach!

Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia niedoszli państwo młodzi odwołują ślub, a następnego ranka… budzą się uwięzieni w pętli czasu. Razem. Czy ich przeznaczeniem jest przeżywanie najgorszego dnia w życiu wciąż od nowa? „Ósma szansa na miłość” to urocza komedia romantyczna, której fabuła nawiązuje do kultowego „Dnia Świstaka”. Annette Christie skłania czytelników do postawienia sobie pytania, jak sami by się zachowali, gdyby los podarował im drugą szansę i pozwolił jeszcze raz przeżyć ten sam dzień. 
 
Megan Givens i Tom Prescott są parą od kilkunastu lat – tworzą pozornie szczęśliwy związek, który przypieczętować ma ślub na pięknej wyspie San Juan. Jednak dwie wrogo do siebie nastawione rodziny, dziesięć wspólnych lat oraz zbyt wiele tajemnic sprawiają, że przygotowania ślubne wymykają się spod kontroli. Po koszmarnej próbie weselnego przyjęcia zakończonej awanturą para postanawia odwołać ślub. Następnego ranka oboje budzą się z poczuciem déjà vu i choć początkowo są przekonani, że poprzedni dzień był tylko sennym koszmarem, to z biegiem czasu uświadamiają sobie, że jako jedyni z gości weselnych stali się więźniami pętli czasu.
Zdeterminowani, by jak najszybciej się z niej wydostać, planują wypróbować kilka odmiennych scenariuszy, licząc, że któryś z nich okaże się skuteczny. Jakie przesłanie chce im przekazać wszechświat? Czy Megan i Tom wykorzystają kolejne szanse otrzymane od losu i zmienią bieg wydarzeń? I czy stać ich na rewizję swojego długotrwałego związku? Wreszcie co się stanie, jeśli w końcu nadejdzie dzień ślubu?
„Ósma szansa na miłość” to ciepła komedia romantyczna, która gwarantuje czytelniczkom porządną dawkę doprawionej magią rozrywki. Najważniejszym zadaniem, jakie Annette Christie stawia przed bohaterami swojej powieści, jest odkrycie właściwej ścieżki, którą powinni podążyć. Na przykładzie losów Toma i Megan, uwięzionych w pętli czasu niedoszłych małżonków, autorka zadaje pytania o sens małżeństwa, pokazując, że nawet idealny związek może przeżywać poważny kryzys, a udana relacja dwojga zakochanych ludzi wymaga pracy i zaangażowania z obu stron. Bo „to, co najlepsze, bywa trudne do osiągnięcia”.
Leave A Reply

Your email address will not be published.