Premiera Albumu NOWATORA – Co Tu Jest Grane

Co Tu Jest Grane?” to wielki, fonograficzny powrót Nowatora po 14 latach od jego ostatniego albumu pt. „Alfabetyczny Spis”. W międzyczasie zagrał kilkaset koncertów na terenie Polski, Europy i USA, do tego opublikował kilkanaście singli, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i tanecznej. Tracklista nowego albumu pełna jest przebojów, takich jak m.in. „Z Lewa Do Prawa”, „Wrzucam Na Luz”, „Spadam Stąd”, „Wrócę Nad Ranem”, czy też tytułowe „Co Tu Jest Grane”. Łącznie utwory Nowatora w sieci odsłuchano ponad 100 milionów razy, co czyni go jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów!

Na najnowszym wydawnictwie znalazł się kompletnie nieszablonowy materiał, którego nie ograniczają żadne stylistyczne ramy: od klimatów dance, house, dancehall, reggeaton, hip-hop, trap i afrotrap po pop. Jest to swego rodzaju koktajl, który można dodać do menu niejednej imprezy. Po przesłuchaniu całego albumu przekonamy się o tym na własnej skórze.

Swój szeroki wachlarz umiejętności i smaków muzycznych Nowator udowadnia, osobiście pracując przy większości produkcji, z udziałem takich postaci, jak Paweł „Masters” Jasionowski, Krzysztof „Chris Toffson” Bączek (JedenOsiemL), Krystian „DJ Crash” Nowak (Freaky Boys), Maciej „Camey” Sierakowski czy Aleksander Potrzebski. Wokalnie na albumie udzielili się gościnnie Mateusz Mijal, Asia Ash, Tomek Krupa, Michalina Brudnowska i Lerek. Wydawcą albumu jest Camey Records.

Tracklista:

1. DJ daj mi bit
2. Co tu jest grane
3. Z lewa do prawa
4. Wrócę nad ranem feat. Michalina Brudnowska
5. Bawię się
6. Piękny dzień feat. Mateusz Mijal 
7. Wrzucam na luz  
8. Ona tańczy feat. Doniu
9. Zmieniamy świat feat. Asia Ash  
10. Mam to gdzieś  
11. Skąd ja znam ten sampel  
12. Dla Ciebie chwile feat. Tomek Krupa
13. Balanga  
14. Oszalał ten świat
15. Bądź moją muzą
16. Gdzie zachodzi słońce 
17. Nie ma nas
18. Spadam stąd 
19. Moja Panienka feat. Lerek (bonus track)

Leave A Reply

Your email address will not be published.