PREMIERA Bartek Królik ft. Klaudia Szafrańska „Obietnice”

Po ciepło przyjętych dwóch ostatnich singlach „Chłopiec z zapałkami” oraz „Fala” Bartek Królik wraca do nas z najnowszym singlem „Obietnice”, który powstał we współpracy z Klaudią Szafrańską. Jest to kontynuacja muzycznej opowieści, która w pełni wybrzmi w nadchodzącym jesienią albumie.

Jak mówi o singlu sam artysta:

„Każdy zna smak goryczy i zawiedzionych oczekiwań. Uwolnij się od nich, obserwuj doświadczenia jak przychodzą i odchodzą, bo szczęście jest w Tobie”

BARTEK KRÓLIK

Po nominowanej do Fryderyka solowej płycie „Pan od muzyki” oraz docenionym przez krytyków projekcie „Spoken Love”, kieruje naszą uwagę w kolejne muzyczne rejony – tym razem tworzy Suitę na mroczne czasy. Krótkimi wokalnymi mantrami chce rozgrzewać samotne dusze, a barokowym housem i nu disco – parkiety.

Artysta od lat jest obecny na rynku muzycznym jako uznany producent, kompozytor i basista. Pracował z większością rodzimej sceny, tworząc podwaliny pod polskie wydanie muzyki soul i r’n’b.  W tym roku Bartek Królik wszedł w skład teamu Męskiego Grania 2023 i będzie nadzorować wydarzenie pod kątem muzycznym i aranżacyjnym.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.