PREMIERA nowego singla Szefnera „Matka Ziemia”

Szefner przedstawia trzeci singiel z zapowiadanego na jesień albumu. „Matka Ziemia” to wezwanie do autorefleksji – taki prezent od artysty z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Do utworu powstał poruszajacy klip autorstwa Dawida Romańskiego.

 

    „Czas który nas otacza 

Nie chce stanąć w miejscu 

Coraz więcej sobie wybaczam 

Może już jutro, nie będę na miejscu 

Zgaszę światło, obudzi mnie lepszy świat”. 

 

 

„To Kolejny element skomplikowanej układanki, który obrazuje drogę, którą musiałem przejść, aby znaleźć się tu gdzie jestem” – Szefner

Tak jak poprzednio, tak i tym razem Szefner przygotował niekonwencjonalną premierę swojego singla. Wydanie „Matki Ziemi” zapowiedziało 10 komicznych nagrań opublikowanych w social mediach artysty.  Niezmienny humor i bezkres komizmu wypływającego z każdego filmu nie pozawalał się domyślić, że utwór będzie tak przejmujący i refleksyjny. Niemniej jednak w każdym z nich przemycony został głęboko wartościowy przekaz. Dualizm prezentowany przez Szefnera jest na tyle intrygujący, że zmusza by zatrzymać się na dłużej przy jego twórczości.

 

https://instagram.com/szefner_?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Miłosz Szefner to urodzony w Kępnie… technik elektroradiolog. Od 15 lat związany z muzyką – gra na gitarze i komponuje. Jego debiutancki singiel „Ale mi się nie chce” podbił serca słuchaczy. Album powstaje przy współpracy z producentem Wojciechem Doleżyczkiem – premiera zaplanowana jest na początek jesieni nakładem wytwórni Agora Muzyka. 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.