Premiera nowego teledysku Pezeta!

W ubiegłym tygodniu odbyła się premiera serialu kryminalnego „Kropla Prawdy – Angel’s Share” marki Ballantine’s. Do udziału w tym wyjątkowym projekcie marka zaprosiła plejadę polskich gwiazd – m.in. Wojtka Zielińskiego, Olgę Bołądź oraz Lesława Żurka. Do współpracy przy projekcie dołączył również Pezet, który stworzył utwór promujący serial o tytule „Droga”, za którego produkcję odpowiada Auer. Premiera klipu już dziś!

Pezet to artysta znany każdemu miłośnikowi polskiej sceny hip-hop’u. Autor kultowych już utworów, „Refleksje”, „Ukryty w Mieście Krzyk” czy „Co mam powiedzieć”. Ma na swoim koncie 8 albumów, kilkukrotne nominacje do nagród Fryderyki oraz trzy złote płyty. Dziś Pezet prezentuje swoje najnowsze dzieło – utwór o tytule „Droga” promujący najnowszy serial marki Ballantine’s – „Kropla Prawdy
– Angel’s Share”.

Utwór Pezeta, podobnie jak cały serial, owiany jest nutą tajemnicy, a sam klip utrzymany w klimacie kina „noir”.

„To pierwszy taki klip w moim życiu. Teledysk jest snem głównego bohatera. To mroczna, mistyczna
i nierealna wizja. W klipie gram anioła, ale nie jest to oczywista kreacja. Bardzo się cieszę, że przy okazji tej współpracy udało się zaangażować do projektu Olgę Bołądź oraz Wojtka Zielińskiego.”
– mówi Pezet.

W teledysku wystąpili aktorzy grający w serialu „Kropla Prawdy – Angel’s Share”– Wojtek Zieliński
i Olga Bołądź. Za reżyserię odpowiada duet Andiamo, natomiast za jego produkcję SHOOT ME.

Link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=ZSZk9UfP7Fc

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny