Premiera płyty „@strach” już 17 stycznia. Paweł Izdebski wydał… gra mobilną!

Dzisiaj (12 stycznia) na sklepie z aplikacjami mobilnymi ukazała się aplikacja “@strach – the game”, która jest ciekawym bonusem dla fanów muzyka i jego zespołu, oraz oryginalną promocją płyty “@strach”.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.BackstageCoding.strachTheGame

“@strach – the game” to mobilna, muzyczna gra zręcznościowa, w której gracz może wcielić się w postać Pawła Izdebskiego zmierzającego na latającej gitarze na własny koncert. Celem jest pomoc muzykowi w dotarciu na czas poprzez omijanie przeszkód – w postaci na przykład samochodów, czy hejterów rzucających pomidorami. Punkty zdobywa się poprzez zbieranie kostek gitarowych leżących na naszej drodze. To wszystko oczywiście w rytm muzyki Pawła, utworów z płyty “@strach”, ale nie tylko! Uroku  dodają przezabawne dźwięki nagrane przez samego muzyka jak i zaskajująca szczegółowość grafik, np. wizerunki pojawiających się członków zespołu muzycznego Izdebskiego.

Gra jest dodatkiem do płyty “@strach” Pawła Izdebskiego, której premiera już w najbliższy piątek, 17 stycznia. Płytę promują też trzy wydane do tej pory single, “Niewiarygodne”, “Laura” oraz “Szwy”.

Co więcej!
Najbardziej aktywni gracze, a dokładniej ci, którzy na czas 17 stycznia 2020 godz. 23:59 będą w pierwszej trójce najlepszych wyników, mają szansę otrzymać darmowe bilety na koncert premierowy w warszawskiej Progresji! 

Koncert premierowy w warszawskiej Progresji jest częścią trasy koncertowej “Niewiarygodny Tour”, promującej nadchodzące wydawnictwo. Mimo tego, wypełniony będzie masą muzycznych niespodzianek, które Paweł razem z zespołem szykuje specjalnie na tę wyjątkową okazję. Niewykluczone, że pojawią się muzyczni goście z najwyższej półki polskiej sceny alternatywnej.

Nadchodzący krążek przełamuje dotychczasową karierę muzyka, wracając do jego mocniejszych korzeni muzycznych, oddalając się od wydanej w 2017r. popowej EPki “Książę Naiwności”, a zbliżając do bardziej alternatywnych brzmień.

Paweł Izdebski – Progresja Warszawa – Koncert Premierowy @strach
26 stycznia 2020
18:30 – otwarcie drzwi
19:00 koncert supportujący (Suzia)
19:45 koncert PAWEŁ IZDEBSKI + goście
Bilety w cenie 40-50zł dostępne na GoOut: https://goout.net/pl/bilety/pawel-izdebski-premiera-albumu/swgf/ 
Link do wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/758434724609552/


Kim jest Paweł Izdebski?

Do dziś znany szerzej jako wokalista Studio Accantus czy gitarzysta Ralpha Kaminskiego. W 2017r. wydał debiutancką EPkę pt. „Książę Naiwności”, finansując ją kampanią crowdfundingową. Artysta po raz kolejny samodzielnie wydaje album, tym razem rezygnując z popowego i bajkowego klimatu epki na rzecz bardziej rockowych, alternatywnych brzmień, co można usłyszeć w wydanych niedawno singlach.

Płytę “@strach” będzie można usłyszeć na serwisach streamingowych, oraz zakupić na koncertach i w dobrych sklepach muzycznych od 17 stycznia 2020.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.