PREMIERA: Rebeka prezentuje najnowszy singiel „Cavegirl”!

Zespół Rebeka powraca z nowym singlem „Cavegirl”! Po dwóch latach od wydania ostatniej płyty „Davos”, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą ze studyjnej jaskini by zaprezentować nowy materiał, którego w całości  możemy spodziewać się jeszcze tej jesieni nakładem ART2 Music.

Utwór Cavegirl na You Tube:

Muzyka: Iwona Skwarek, Bartosz Szczęsny
Słowa: Iwona Skwarek
Mix&Master: Bartosz Szczęsny
Foto: Rebeka
Grafika: Małgorzata Nawrocka

Iwona:
Przyznaję, że tekst Cavegirl, to żartobliwe studium mojego charakteru. Często czuję się właśnie jak dziewczyna mieszkająca w jaskini, poza czasem, pod górą kołder, która wszędzie się spóźnia. Myślę, że każdy zna taki stan, w którym bardzo nie chce mu się opuszczać swojego azylu i nawet spacer z psem jest nie do zrobienia. Przyjaciele radzą  „zacznij uprawiać jogę” ale Ty wiesz, że to się nigdy nie zdarzy. Mam nadzieję, że ta piosenka pozwoli każdemu uśmiechnąć się do siebie z czułością.
Sama praca nad piosenką była dla nas wchodzeniem na nowe terytoria, było to bardzo ekscytujące. Jest połączeniem delikatności i rytmiczności.  Mam poczucie, że inaczej tam śpiewam, że używamy poszczególnych instrumentów w nowy dla nas sposób.

Bartek:
Samo tworzenie było zabawnym procesem, nagrywaliśmy wspólne klaskanie, chcieliśmy postawić na trochę inną rytmiczność niż zwykle.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.