Jedyna i niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z Beatą Kozidrak i zdobyć podpis Artystki na jej nowym krążku „B3”!
Będzie to jedyne spotkanie autorskie z Beatą w empiku.
Mamy ogromną przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z Beatą Kozidrak! Wszystkich fanów artystki zapraszamy w piątek 18. listopada do empiku Junior (Marszałkowska 116/122) w Warszawie. Spotkanie poprowadzi dziennikarz muzyczny – Michał Kirmuć. Początek spotkania o 18:00!
To niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu na egzemplarzu nowego albumu Beaty! Obejrzyj osobiste ZAPROSZENIE OD BEATY!
„B3” to trzecia solowa płyta Kozidrak, która premierę miała 16 września b.r. (POSŁUCHAJ LUB POBIERZ TUTAJ).Jak mówi sama artystka: Zrobiłam płytę o jakiej marzyłam. Z pełną świadomością sięgnęłam po młodych ludzi, którzy pomogli mi przy tworzeniu tego materiału. Są kreatywni i jeszcze bardzo im się chce! A ponieważ mi też bardzo się chce pracować, kreować i tworzyć nowe rzeczy, to się fantastycznie zgraliśmy! Płyta ukazała się w dwóch wersjach: standardowej i deluxe. Ekskluzywne wydanie, oprócz 11 podstawowych piosenek, zawiera dodatkowy krążek z premierowym utworem, angielską wersją ballady „Zamek z piasku”, remiksami dwóch singli „Bingo” oraz „Upiłam się tobą” oraz trzy zaskakujące akustyczne wersje piosenek z wydania standardowego.