„Rachunek sumienia” już na Viaplay

null
Serial „Rachunek sumienia” to prawdziwa gratka dla fanów thrillerów kryminalnych z elementami psychologicznymi. Produkcja już dostępna tylko na Viaplay.

Serial „Rachunek Sumienia” skupia się na ukazaniu najgłębiej skrywanych tajemnic męskiej psychiki. Osią fabuły jest przedstawienie historii dwóch ojców, którzy mimo nieposzlakowanej opinii mają wiele do ukrycia. Brutalne morderstwo nastolatki łączy ich losy i zmusza do zmierzenia się z własnymi demonami. To również opowieść o policjancie i złoczyńcy – pełna intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Napięta atmosfera oraz pełen tajemnic i niedopowiedzeń scenariusz sprawiają, że serial wciąga już od pierwszego odcinka.

Gdy licealistka z małego miasteczka położonego w północnej Kalifornii znika bez śladu, wśród mieszkańców zaczynają krążyć plotki o powrocie seryjnego mordercy, znanego jako Russian River Killer. To przerażający i nieuchwytny przestępca, którego zbrodnie wstrząsnęły niegdyś okolicą. Kiedy policja znajduje porzucone ciało dziewczyny, stróże prawa zaczynają łączyć wątki. Śledztwo jest prowadzone przez doświadczonego detektywa Mike’a Sutherlanda (Aden Young) i jego zespół. Sprawą zaczyna się interesować również szkolny pedagog Leo Doyle (Sam Trammell), który na pierwszy rzut oka wydaje się być przykładnym ojcem rodziny. W trakcie seansu widzowie dowiedzą się, jak wiele można ukryć pod płaszczykiem pozorów. By rozwiązać śledztwo bohaterowie będą musieli sporządzić swój dokładny „Rachunek sumienia”.

Istotną częścią fabuły jest tajemnicza przeszłość Leo Doyle’a, która systematycznie zaczyna wychodzić na jaw. Mężczyzna oczywiście stara się, by jego sekrety pozostały w ukryciu, chcąc uchronić rodzinę przed swoim prawdziwym obliczem. Dobro bliskich jest również nadrzędną wartością dla Mike’a Sutherlanda, który jednocześnie wdaje się w romans z najmniej odpowiednią do tego osobą. Bohaterowie zmagają się z wewnętrznymi konfliktami, które skutecznie komplikują ich życie.

Za reżyserię poszczególnych odcinków odpowiadają Shawn Seet (’The Code’, 'Chłopiec z burzy’), Jennifer Leacey (’Wanted’, 'Jej tajemnice’) i Peter Andrikidis (’Dyplomata’, 'Porachunki’). W głównych rolach występują Sam Trammell (’Czysta krew’, 'Homeland’) i Aden Young (’Nic nie mów’, 'Pokerzysta’). W pozostałych rolach możemy zobaczyć m.in. Simone Kessell (’Outlaws’, 'Frost/Nixon’), Gloria Garayua (’W pogoni za zemstą’, 'Sprzątaczka’), Laura Gordon (’Untertow’, 'Piła V’) i Mitzi Ruhlmann (’Zabójcza ziemia’, 'The Code’).

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.