RADIOWA CZWÓRKA ZAPRASZA DO BIAŁEGOSTOKU NA UP TO DATE FESTIVAL

W najbliższy piątek 7 września w Białymstoku rozpocznie się Up To Date Festival 2018. Już po raz drugi na imprezie pojawi się Czwórka z własną sceną, na której wystąpią artyści prezentujący najróżniejsze brzmienia: od grime’u, przez ambitną elektronikę, po rap. Drugiego dnia festiwalu dziennikarze muzyczni Czwórki zapraszają na trzecią debatę z cyklu „Qvo Vadis Techno?”.

Radiowa Czwórka – partner tegorocznego Up To Date Festival – po raz kolejny zaprezentuje własną sceną muzyczną. W dniach 7-8 września na Czwartej Scenie Czwórki wystąpią: KAMP!, Dwa Sławy, Mordor Muzik, Undadasea, Earth Trax & Newborn Jr, RAU (DJ set), Kuba Sojka, An On Bast, Deaf Can Dance oraz DJ-e z radiowej Czwórki: Bert, Harper i Mr. Lex.

– Zeszłoroczna Czwarta Scena Czwórki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Sukces frekwencyjny i artystyczny sprawił, iż postanowiliśmy w tym roku ponownie zorganizować czwórkową scenę muzyczną. Udało nam się znów zaprosić znakomitych artystów. Wierzę, że ten fantastyczny zestaw muzyczny ponownie przypadnie przypadnie do gustu publiczności – mówi Norbert Borzym, czyli DJ Bert, który zagra koncert na Czwartej Scenie Czwórki.

To nie jedyna atrakcja podczas Up To Date Festival 2018 przygotowana przez zespół radiowej Czwórki. W sobotę 8 września o godzinie 18.00 na Rynku Kościuszki, w specjalnym czwórkowym namiocie,  odbędzie się trzecia debata z cyklu „Qvo Vadis Techno?”, którą poprowadzi Norbert Borzym.

Gośćmi spotkania będą: Kuba Sojka – producent, live performer, jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny techno (gwiazda tegorocznej Czwartej Sceny Czwórki), Adam Brocki – jedna druga duetu Private Press, producent i dj zaangażowany w wiele projektów muzycznych (m.in. Earth Trax & Newborn Jr. – gwiazda tegorocznej Czwartej Sceny Czwórki) oraz Cezary Chwicewski – dyrektor kreatywny Up To Date Festival.

Podczas tegorocznej debaty z cyklu „Qvo Vadis Techno?” poszukamy odpowiedzi na pytanie o miejsce muzyki techno we współczesnym krajobrazie muzycznym. Wraz z ekspertami przyjrzymy się historii tego gatunku muzycznego oraz spróbujemy przewidzieć przyszłość i drogi rozwoju mechanicznych brzmień. Tych, którzy nie mogą przybyć, zapraszamy do słuchania transmisji w Czwórce od godziny 18.00 w sobotę 8 września  – podsumowuje Norbert Borzym.

Leave A Reply

Your email address will not be published.