Red Bull Trasa Życzeń – koncert Darii Zawiałow już w czwartek

WYSTARTOWAŁ RÓWNIEŻ MUZYCZNY CHALLENGE NA TIKTOKU – #EJTISOWEKONCERTY

Pierwszy z koncertów w ramach Red Bull Trasa Życzeń, czyli serii trzech interaktywnych występów czołowych polskich artystów już w najbliższy czwartek. Widzowie przeniosą się wirtualnie pod scenę, na której wystąpi Daria Zawiałow – królowa alternatywnego popu. Koncert poprzedzi sesja Q&A z artystką – już dziś o 19:00 na facebookowym kanale Red Bull Music Daria Zawiałow odpowie na pytania fanów.

Red Bull Trasę Życzeń promuje również muzyczny challenge na TikToku – #EjtisoweKoncerty. Użytkownicy aplikacji mogą zaprezentować swoje kreatywne interpretacje koncertów w stylistyce Miami 80’s, która wygrało w głosowaniu na motyw scenografii występu Darii Zawiałow. Swoje nagranie można dodać na www.tiktok.com/tag/ejtisowekoncerty dodając hashtag #EjtisoweKoncerty przy publikacji.

Jak idą przygotowania do występu? Jakie będą niespodzianki? Czy podczas koncertu w ramach Red Bull Trasa Życzeń usłyszymy nowe piosenki, nad którymi ostatnio pracowała? Zaplanowana na dziś sesja Q&A z Darią Zawiałow to świetna okazja, by nie tylko artystkę zobaczyć, ale przede wszystkim zadać jej ciekawe pytanie. Spotkanie poprowadzi Marcin Wojciechowski z Radia Zet, a kolejne sesje pytań i odpowiedzi z artystami występującymi w ramach Red Bull Trasa Życzeń zaplanowane są na poniedziałki 22-go oraz 29-go czerwca – na pytania fanów odpowiedzią odpowiednio Janek-rapowanie oraz Natalia Nykiel.

Na dzisiejszym spotkaniu online Daria Zawiałow zapowie swój występ w ramach Red Bull Trasa Życzeń.  – ten już 18 czerwca, o godzinie 19. Wiadomo już, że scenografia występu będzie stylizowana na „Miami lat 80.” – zdecydowali o tym uczestnicy głosowania. Wybrane zostały również motywy wizualne kolejnych koncertów – występ Janka-rapowanie (25.06) przeniesie widzów do lat 90-tych, a Natalię Nykiel widzowie zobaczą na scenie, której motywem przewodnim będzie ogień. Warto pamiętać, że widzowie będą mieć również wpływ na setlistę – podczas wszystkich koncertów trwać będzie głosowanie, w którym wyłonione zostaną utwory, grane później przez artystów.

Lata 80-te w słonecznym Miami to również motyw przewodni challenge’u #EjtisoweKoncerty na platformie TikTok. Zabawa wystartowała 13.06, a użytkownicy za pomocą wbudowanej w aplikację funkcji green screen „przenoszą się w czasie” i prezentują, jak bawiliby się na koncercie w takiej estetyce. Wszystkie kreatywne nagrania można zobaczyć na www.tiktok.com/tag/ejtisowekoncerty  – aby dodać swoje video, wystarczy założyć konto na platformie TikTok i przy publikacji użyć hashtagu #EjtisoweKoncerty.

Przy okazji koncertów w ramach Red Bull Trasa Życzeń fani artystów będą mogli zdobyć koncertowy dwupak Red Bulla na występ ulubionego wykonawcy. Wszystko, co należy zrobić, to wypełnić formularz na stronie www.redbull.pl/trasazyczen – nagrodę w postaci dwupaka Red Bulla otrzyma pierwszych 70 zgłaszających się osób każdego dnia (lub do wyczerpania zapasów).

Red Bull Trasa Życzeń to seria unikalnych koncertów online, podczas których widzowie usiądą wygodnie w pierwszym rzędzie bez konieczności wychodzenia z domu. Podczas trzech występów czołowych polskich artystów fani przeniosą się pod scenę, której motyw scenografii wybrali wcześniej w wirtualnym głosowaniu. To jednak nie koniec atrakcji – widzowie będą mieć wpływ nie tylko na wygląd sceny, ale również na utwory, które zagrają artyści – głosować można w trakcie każdego z trzech koncertów.

Transmisja na żywo z koncertów będzie dostępna na www.redbull.pl/trasazyczen oraz na profilu FB Red Bull Music.

RED BULL TRASA ŻYCZEŃ – HARMONOGRAM:

18.06, 19:00 – koncert Darii Zawiałow
25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie
02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel

Q&A Z ARTYSTAMI (FB RED BULL MUSIC):

15.06, 19:00 – Q&A z Darią Zawiałow
22.06, 19:00 – Q&A z Jankiem-rapowanie
29.06, 19:00 – Q&A z Natalią Nykiel

Więcej informacji na stronie www.redbull.pl/trasazyczen.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.