[RELACJA] Cipiersi i Paranoja Hotel w Klubie A’propos

Świeżość, energia i moc- tak określamy nowe, młode zespoły na naszym rynku muzycznym, które wstępują w show biznes, ale czy tak możemy określić zespół, który reaktywował się po 20 latach?

Mieliśmy już kilka takich reaktywacji i zwykle humorystycznie jest to nazywane „reaktywacja trupa”.  Wyciąganie z szuflady starych szlagierów, które przejadły się i naturalnie zestarzały, które nie pasują do naszej rzeczywistości, a przede wszystkim do warunków, które panują na rynku muzycznym.

Byłem młodym człowiekiem i zaczynałem dopiero interesować się muzyką, kiedy zespół Cipiersi przestali razem grać i słuch o nich zaginął. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy szanowali ich dorobek muzyczny i przekazywali młodszym pokoleniom takim jak ja, to co zespół wniósł do kultury muzycznej.

To moje drugie spotkanie z zespołem Cipiersi. Po raz kolejny zresztą udane! Zespół wystąpił po sąsiedzku w klubie A’propos w Wałbrzychu, który jest dla mnie miejscową ikoną dobrej muzyki.

Zespół nie jest typowym „trupem”, który reaktywował się, by na siłę grać swoją muzykę. Cipiersi wprowadzają nowy porządek, jakość i świeżość. Każdy utwór przyciąga, zastanawia i zaskakuje, a w takim klubie jak A’propos jest idealnym dodatkiem do lampki czerwonego wina. Relaks gwarantowany!

Po koncercie muzycy zdradzili, że planują występy w innych miejscowościach. Grafik mają napięty, co jest najlepszym potwierdzeniem, że „wgryźli się” już w pamięć odbiorców, systematycznie zdobywając nowych fanów.

Występy doświadczonych muzyków są zawsze gwarancją nie tylko dobrej muzyki, lecz także ich obycia ze sceną, kulturą grania i wysoką manierą wobec słuchaczy.

Zwieńczeniem tego wyśmienitego wydarzenia był równie znamienity występ zespołu „Paranoja Hotel”. Grupa zaprezentowała naprawdę dobry blues. To, na co również zwróciłem szczególną uwgę to  fantastycznie podejście do publiczności. Nie da się ukryć, że z taką charyzmą, jaką mają członkowie „Paranoja Hotel” zyskają wielu fanów, którzy z pewnością oszaleją na ich punkcie 😉

 

Cipiersów  i Paranoja Hotel – dla ciała i ducha-  serdecznie polecam!

Krzysztof Trefon

GALERIA:

klik2
PARANOJA HOTEL
klik
CIPIERSI

 

 

 

 

 

Zrzut ekranu 2015-08-23 o 13.27.20

 

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.