Relacja: Dni Gminy Długołęka 2017

24 czerwca w Długołęce w parku w Szczodrem odbyły się XVI Dni Gminy Długołęka. WybieramKulture już drugi raz objęło tę wyjątkową imprezę patronatem.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 14:00- wówczas odbył się koncert finałowy „Gminnych Talentów 2017”. Gwiazdami święta gminy byli zespół Bethel oraz grupa, którą kocha cała Polska – Perfect. Ten znakomity i kultowy już zespół obchodzi w tym roku 40-lecie działalności artystycznej. Mieszkańcy Długołęki uczcili tę wspaniałą okazję śpiewając „sto lat”.

Atmosfera podczas Dni Długołęki była rewelacyjna – tak samo jak rok temu. Długołęka zdecydowanie najlepiej organizuje imprezy plenerowe, to jedna z tych gmin, w których każdy czuje się mile widziany.

Po występach artystów tradycyjnie wystrzelono fajerwerki, co stanowiło zarówno zwieńczenie święta gminy, jak i stanowiło sygnał do rozpoczęcia żywiołowej zabawy tanecznej, która trwała aż do 2:00 nad ranem.

Przyznajemy szczerze, że nasza redakcja wybawiła się „za wszystkie czasy” !

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Foto: Krzysztof Trefon, Adrian Smoleń.

Film z zabawy tanecznej:

Zdjęcia:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wk2021/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107