Wybieram Kulture
Najnowsze wieści o polskiej muzyce!

[Relacja] Rock Fest 2018

21 kwietnia 2018 r. wystartowała kolejna edycja, już 6, Rock Festu !

W tym roku na scenie zagraliKRAMBABULADEPARTMENT, HUNTER, LAO CHE i KULT.

Impreza po raz drugi odbyła się w Wałbrzychu w Aqua Zdroju. Jak widać nowe miejsce „przyjęło się” i zdecydowanie przyciągnęło jeszcze większą rzeszę fanów spragnionych dobrej muzyki.

W tym roku festiwal poprowadził wspaniały Piotr Stelmach. Z takim konferansjerem impreza od początku może być zdana tylko na sukces.

 

Rock Fest zagościł już na stałe w kalendarzu imprez na Dolnym Śląsku. Z roku na rok staje się coraz bardziej rozpoznawalną marką na muzycznej mapie Polski. Festiwal zapewnia melomanom aż 7 godzin muzyki i dobrej zabawy! Co roku występują tu zespoły prezentujące różne style, z czołówek ogólnopolskich list popularności. Rock Fest to też szansa dla młodych i zdolnych artystów – co roku wybierany jest jeden zespół spośród wszystkich zgłoszonych na konkurs kapel, który będzie mógł zaprezentować swoją twórczość na festiwalu. W tym roku szansę tę otrzymał zespół Krambabula, który skradł serca absolutnie wszystkich słuchaczy.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

%d bloggers like this: