Riverside – „I’m Your Private Wasteland Tour 2020” – nowe koncerty zespołu

Riverside powraca na trasę koncertową w 2020 roku! Dziś zespół ogłosił, że w kwietniu przyszłego roku ma zamiar zagrać ostatnie występy przed dłuższą przerwą, zapowiadając tym samym finał trasy promującej wydaną w 2018 roku płytę „Wasteland”.

Oto komentarz Riverside:

„Miło nam poinformować, że już w kwietniu 2020 powracamy z kolejnymi polskimi koncertami w ramach trasy „I’m Your Private Wasteland”. Tym razem pojawimy się w największych miastach Polski, które ominęliśmy w ubiegłym roku. Będą to nasze ostatnie występy przed dłuższą przerwą, wielki finał i podsumowanie największej i najdłuższej trasy koncertowej Riverside, która wniosła zespół na zupełnie inny poziom.

„I’m Your Private Wasteland 2020” będzie też naszą największą produkcją sceniczną, setlista będzie zmodyfikowana i pojawią się niespodzianki.

Zakończona we wrześniu pierwsza edycja, która obejmowała dziewięć koncertów, została w całości wyprzedana i wiele osób nie było w stanie nabyć biletów. Mamy nadzieję, że tym razem szanse będą większe 😉 Sprzedaż biletów startuje dokładnie za tydzień, w czwartek 24 października.

A w kwietniu 2020 widzimy się w następujących miejscach:

16.04. Wrocław – A2
17.04. Gliwice – Arena Gliwice
18.04. Kraków – Studio
19.04. Warszawa – Progresja
25.04. Gdańsk – Stary Maneż
26.04. Poznań – Sala Ziemi

Więcej szczegółowych informacji podamy w kolejnych newsach. Dziękujemy, że z nami jesteście!”

Album „Wasteland”, który w naszym kraju uzyskał już status złotej płyty, pobił swoją popularnością poprzednie wydawnictwo zespołu, „Love, Fear and the Time Machine”. Pochodzący z płyty singiel „River Down Below” przez siedem tygodni znajdował się na pierwszym miejscu LP3.

Album „Wasteland”, w tym jego nowa, zapowiadana na koniec listopada edycja, jest do nabycia pod tym linkiem:
https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=riverside+wasteland

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.