ROBERT WOJCIECHOWSKI Z „THE VOICE OF POLAND” PREZENTUJE NOWY SINGIEL

Robert Wojciechowski, uczestnik the Voice of Poland prezentuje nowy utwór „Ludzie”. Tym razem Artysta pokazuje się w rockowej, mocno gitarowej odsłonie. Piosenka opowiada o pędzeniu społeczeństwa, przepychu, szybkości z jaką aktualnie toczy się Świat. Namawia ona do zabrania oddechu, spojrzenia z oddali i docenienia oraz zauważenia wartości takich jak miłość, rodzina i natura.

Robert Wojciechowski w 2020 r. został uczestnikiem the Voice of Poland 11 w drużynie Uli Dudziak.
Obok muzyki jego największą pasją są podróże, dlatego zdecydował się na kontrakt muzyczny na amerykańskim statku wycieczkowym, na pokładzie którego opłynął przez kilka miesięcy karaibskie i amerykańskie wysepki, grając country i Rock and Rolla, poznając coraz to nowych i inspirujących muzyków, dzięki którym nieustannie rozwijał swoje umiejętności gry na gitarze.
W swojej dotychczasowej karierze muzycznej występował na jednej scenie m.in. z zespołem Łzy, Raz Dwa Trzy, Ray’em Wilson’em czy mamą Urszulą Lidwin (wokalistką współpracującą m. in.  Krzysztofem Krawczykiem, Ireną Jarocką, Rudi Schubertem oraz Tadeuszem Drozdą).
W 2013 roku, wraz z chórem Gospel Joy, został półfinalistą programu Mam Talent.

Obserwuj Roberta:
FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.