„Rocketman”: zupełnie nowy utwór Eltona Johna i Tarona Egertona!

„(I’m Gonna) Love Me Again” to premierowa piosenka, która powstała specjalnie na potrzeby filmu „Rocketman”. Autorami utworu są Elton John i Bernie Taupin, a wykonują go Elton oraz Taron Egerton, odtwórca głównej roli w filmie. Przypominamy, że soundtrack ukaże się 24 maja.

Współproducentami „(I’m Gonna) Love Me Again” są Giles Martin oraz Greg Kurstin. Nagrania odbyły się w AIR Studios w Londynie oraz Echo Studio w LA. Soundtrack jest dostępny w przedsprzedaży tutaj:
https://www.empik.com/rocketman-taron-egerton-soundtrack,p1227408673,muzyka-p

Rytymiczny, żywy kawałek pojawia się w filmie na napisach końcowych. Utwór doskonale prezentuje wokalne zdolności Tarona Egertona. Po przesłuchaniu „(I’m Gonna) Love Me Again” jasne jest, że żaden inny aktor nie sprawdziłby się w roli Eltona tak jak Taron.

Producent Giles Martin zadbał, by „Rocketman: Music From The Motion Picture” idealnie współgrał z narracją filmową. Przeobraził „Saturday Night’s Alright for Fighting” w utwór dla kilku solistów, a „I Want Love” towarzyszy poruszającej scenie konfliktu związanej z rodzinnym obiadem u rodziny Reggie’ego. Nagrania odbyły się w latach 2017-19 w Abbey Road Studios i AIR Studios w Londynie. Producentami wykonawczymi płyty są Elton John, David Furnish, Matthew Vaughn oraz Dexter Fletcher. 

„Rocketman” trafi do polskich kin 7 czerwca.

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. „Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

Inspirująca, poruszająca opowieść, osadzona w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton. Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku.

W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.

„Rocketman: Music From The Motion Picture” w sklepach i serwisach cyfrowych od 24 maja.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.