Ruszył nabór do TIFF Open 2021!

Zgłoś się do konkursu TIFF Open, który odbywa się w ramach 11. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii TIFF Festival! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 16 maja o 23:59.

TIFF Open to organizowany we Wrocławiu i będący częścią festiwalu otwarty konkurs dedykowany twórcom_czyniom wykorzystującym medium fotografii. Skierowany zarówno do studentów_ek i absolwentów_ek szkół artystycznych, amatorów_ek i freelancerów_ek, początkujących twórców_czyń, jak i doświadczonych, mających już dokonania na polskiej i zagranicznej scenie fotografek i fotografów!

Co roku, spośród setek nadesłanych zgłoszeń, wyłaniamy i nagradzamy osoby, które prezentują świeże, nieszablonowe spojrzenie na fotografię oraz oryginalne, autorskie projekty artystyczne. Konkurs nie ma narzuconego tematu – ostatni rok był trudny dla nas wszystkich, pod wieloma względami, dlatego zdecydowaliśmy się nie narzucać hasła przewodniego.

W 2021 roku w Jury konkursu zasiadają:

  • Kamila Bondar (Prezeska Zarządu Fundacji Sztuki Polskiej ING)
  • Łukasz Rusznica (TIFF Festival, Miejsce przy Miejscu 14)
  • Monika Muszyńska (TIFF Festival, BWA Wrocław)
Spośród nadesłanych projektów Jury wybierze co najmniej trzy najlepsze cykle, których autorów_ki zaprosimy do współtworzenia wspólnej wystawy w ramach 11. edycji TIFF Festival. Wystawa tegorocznej Sekcji TIFF Open czynna będzie od 3 września od 3 października 2021 r., a zaprezentowana zostanie w galerii Miejsce przy Miejscu 14, filii wrocławskiego Ośrodka Postaw Twórczych. Laureaci_tki konkursu będą także uczestniczyć w spotkaniach autorskich i oprowadzaniach autorskich w czasie trwania festiwalu.

>> REGULAMIN KONKURSU <<

Zgłoszenia są przyjmowane do 16.05.2021 do godziny 23:59 poprzez formularz na stronie: LINK

 W razie pytań lub problemów dotyczących zgłoszeń do sekcji kontakt: open@tiff.wroc.pL

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.