Ruszył pre-order debiutanckiej EP Faustyny Maciejczuk

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Po bardzo dobrze przyjętym debiucie i dużym sukcesie pierwszego singla – „W mojej głowie” w projekcie FONOBO Pitcher, Faustyna zwróciła uwagę wielu obiorców spragnionych świeżej i bezpretensjonalnej muzyki. Młoda i energiczna dziewczyna poszła za ciosem i stworzyła sześć numerów, które znalazły się na jej debiutanckiej EP-ce pt. „Przebudzenie”. Minialbum zawiera dużą dawkę pozytywnej energii i charakterystycznych dla twórczości Faustyny wpadających w ucho pop-owych kompozycji takich jak utwory „Czas” lub „Chwile”.

Wczoraj ruszył pre-order debiutanckiej EP Faustyny wraz z premierą nowego singla „Po Burzy”, który znalazł się w cyklu „Co nowego w piątek?”

Premiera EP „Przebudzenie” została wyznaczona na 12 marca, a jeśli zamówicie egzemplarz do siebie w pre-orderze, dostaniecie autograf, plusem jest także wysyłka, bo ruszy już 9 marca, zatem będzie można mieć płytę u siebie jeszcze przed jej oficjalną premierą!

https://www.mtj.pl/sklep/przebudzenie-ep/?fbclid=IwAR0JOEduxTgCrPAB4NnHIFfR3xlyRqCVOCMRU94BUyPfO3M4kXZFAEWoYPQ

Na EPce znajdzie się 6 kawałków, a wśród nich są dwie nowe piosenki – „Krążę” i „Zagrajmy” które nie ujrzały jeszcze światła dziennego.

TRACKLISTA:

  1. Krążę
  2. Po burzy
  3. W mojej głowie
  4. Chwile
  5. Zagrajmy
  6. Czas

22 stycznia Faustyna z autorskim materiałem zagrała akustyczny koncert w Pracowni Działań Kulturalnych w Białymstoku, który możecie zobaczyć tutaj:

Leave A Reply

Your email address will not be published.