sanah – „Królowa Dram” najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce!

„Królowa dram” oficjalnie zasiada na tronie – debiutancki album sanah na 1. miejscu listy OLiS!

To było do przewidzenia – znana z „Szampana” wokalistka sanah zadebiutowała właśnie na przygotowanej przez ZPAV liście sprzedaży płyt OLiS na 1. miejscu! Sprawdź najnowsze zestawienie tutaj. Album, z którego poza wspomnianym singlem pochodzą także znane już hity „Siebie Zapytasz”, „Proszę pana” czy aktualny przebój „Melodia” zauważony został już nie tylko przez fanów inteligentnej, nieoczywistej muzyki pop, ale przez cały rodzimy rynek muzyczny. To też pewnego rodzaju przypieczętowanie historii sanah jaka rozpoczęła się wiosną ub.r. i zaowocowała aż 3 nominacjami do nagrody Fryderyk w lutym tego roku (m.in. w kategorii Najlepszy Debiut Fonograficzny). 

Dzisiejsze wyróżnienie dopełnia całą kolekcję „numerów 1” jakie sanah osiągnęła od początku roku (szczyt Krajowego i Regionalnego Airplaya, listy Spotify Poland Top50 i Viral 50, TIDAL Top100 Polska, Shazam Poland Chart, Poplista RMF FM, Lista Hop Bęc RMF Maxxx, Gorąca 20 Radia Eska…itd.).  

Warto dodać, że od kilku miesięcy sanah jest też najczęściej słuchaną polską wokalistką w serwisach streaminowych, a w liście najchętniej oglądanych klipów Youtube/Vevo na 20 miejsc jej klipy zajmują aż… 11 pozycji!  Album „Królowa dram” dostępny jest w formie cyfrowej i fizycznej aż na 4 nośnikach, a w ubiegłym tygodniu wystartowała strona www.sanah.pl ze sklepem, w którym dostępne są oficjalne gadżety artystki.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.