„Schronienie” – nowy serial Prime Video na podstawie książki Harlana Cobena

18 sierpnia na Prime Video pojawi się pierwszy odcinek „Schronienia” – nowego serialu na podstawie serii książek Harlana Cobena.

Seria o nastoletnim Mickey’u Bolitarze doczekała się 3 tomów: „Schronienie”, ” Kilka sekund od śmierci” i „Odnaleziony”. Harlan Coben to natomiast ceniony autor kryminałów i thrillerów, a jego książki trafiły na listy bestsellerów New York Timesa.

„Schronienie” Harlana Cobena opowiada historię Mickey’a Bolitara, który po nagłej śmierci ojca rozpoczyna nowe życie w Kasselton w stanie New Jersey. Mickey szybko zostaje wplątany w sprawę tajemniczego zniknięcia nowej uczennicy w jego szkole, Ashley Kent. Prowadzi to do odkrycia niewyobrażalnych tajemnic pozornie spokojnej, podmiejskiej społeczności. Z pomocą swoich przyjaciół: pomysłowego Spoona i tajemniczej Emy, Mickey zagląda za senną fasadę Kasselton, aby odkryć mroczne tajemnice… A może nawet skomplikowaną historię rodzinną Mickeya.
W serialu zobaczymy Jadena Michaela w roli Mickeya oraz Constance Zimmer jako Shirę, Adriana Greensmitha jako Arthura “Spoon” i Abby Corrigan jako Emę.
Jednym z showrunnerów i producentów jest sam autor książek Harlan Coben, a reżyserem m.in. Edward Ornelas, wcześniej odpowiedzialny na przykład za pojedyncze odcinki serialu „Locke & Key” czy „Fear the Walkind Dead”.
Pierwszy sezon „Schronienia” składa się z 8 odcinków, pierwszy będzie dostępny już 18 sierpnia, a kolejne co piątek.

Napisz komentarz

Adres e-mail nie będzie opublikowany i widoczny

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.